نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خیابانهای لیون غرق در جشن نور

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/04/31

شهر لیون فرانسه هر سال از هشتم تا یازدهم دسامبر شاهد برگزاری La fete des lumieres یا جشن نور است ؛ جشنی که با آن در و دیوار شهر با هنر نورپردازی جان می‌گیرد و تکنولوژی هم جلوه‌ای ویژه به آن می‌بخشد .
جشن نور سال ٢٠١١ نیز مانند سال گذشته در طول چهار شب ، سه میلیون نفر را برای تماشای نورپردازی‌های خیال‌برانگیر لیون به این شهر کشاند .

به گزارش یورونیوز ، در برنامه‌های ویژه امسال ، تجلیل از یاد قربانیان نیروگاه اتمی فوکوشیمای ژاپن ، کشور آفتاب تابان ، برنامه ویژه امسال جشن نور لیون بود .
داستان جشن نور از سال‌ها پیش شروع شده است ؛ وقتی طاعون به جان شهر افتاد ، لیونی‌ها با نیایش و دعا به مریم مقدس ، شمع و چراغ روشن کردند و طاعون سیاه از شهر رخت بربست . لیونی‌ها به یاد این واقعه ، از اواسط قرن نوزدهم ، همه ساله شهر خود را در ماه دسامبر نورباران می‌کنند .