نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هتل هوشمند ایتون ، هنگ کنگ

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/04/30

هتل هوشمند ايتون از هتل‌هاي درجه يک و دوستدار محيط زيست است که براي دوستداران جهاني سبز مهيا شده است . اين هتل که برگرفته از روح معماري هتل‌هاي لانگام است ، از نمايي منحصر به فرد برخوردار است و در مرکز شهر «کولون» قرار دارد .
هتل ايتون همچون پيله يک کرم ابريشم در وسط خيابان شلوغ «تمپل استريت» قرار گرفته است ولي فضايي پاک و سبز را در اختيار مسافران خود قرار مي‌دهد .

تمام بخش‌هاي هتل ، از ديوارهاي داخلي گرفته تا مصالح به کار رفته در ساخت آن ، از استاندارد بالايي در حفظ محيط زيست برخوردارند و اين استاندارد از سوي مرکز پژوهش‌هاي مشارکت در گردشگري پايدار مورد تاييد قرار گرفته است .
تمام حوله‌هاي اين هتل قابل استفاده مجددند ، از اين رو از هدر رفت مقادير زيادي پول و انرژي جلوگيري مي‌شود و تقريبا نيمي از اين پول به «ان جي او»‌هاي محلي داده مي‌شود که اين امر هتل ايتون را به يکي از قابل احترام‌ترين هتل‌هاي دوستدار محيط زيست جهان تبديل کرده است .