نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرمایه‌گذاری ۸ میلیارد دلاری در گردشگری اندونزی

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/04/29

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مسئولان صنعت گردشگری اندونزی اعلام کرد ، این کشور با ثبت رکوردی جدید در سال ۲۰۱۲ موفق به جذب حدود هشت میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری شده است .
به گزارش جاکارتا پست ، بیشترین مبلغ در زیرساخت‌های صنعت گردشگری شهر «جاکارتا» پایتخت اندونزی ، جزیره‌ «بالی» ، مقصد نخست گردشگری این کشور و منطقه تاریخی طبیعی «سوراکارتا» که از آن به عنوان مقصد آینده گردشگری این کشور نام برده می‌شود ، سرمایه‌گذاری شده است .

این منطقه تاریخی علاوه ‌بر جنگل‌های زیبا مجموعه کاخ‌های «مانکونگاران» را نیز در خود جای داده که روزانه میزبان هزاران گردشگر هستند . در این میان سرمایه‌گذاران لهستانی بیشترین میزان سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های صنعت گردشگری اندونزی را داشته‌اند و براساس آمار ارائه شده در سال ۲۰۱۲ حدود ۵۷۹ میلیون دلار در صنعت گردشگری اندونزی سرمایه‌گذاری کرده‌اند .
در این شرایط کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند اندونزی به عنوان پرجمعیت‌ترین کشور مسلمان جهان در سال ۲۰۱۳ میزبان ۹ میلیون گردشگر با ارزآوری ۹ میلیارد دلاری از کشورهای مختلف جهان به ویژه تایلند ، استرالیا ، ایتالیا ، سنگاپور ، کره ‌جنوبی ، چین ، مالزی ، عربستان و برونئی باشد .