امروز پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶17 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

سرمایه‌گذاری ۸ میلیارد دلاری در گردشگری اندونزی

سرمایه‌گذاری ۸ میلیارد دلاری در گردشگری اندونزی
232 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/29
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مسئولان صنعت گردشگری اندونزی اعلام کرد ، این کشور با ثبت رکوردی جدید در سال ۲۰۱۲ موفق به جذب حدود هشت میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری شده است .
به گزارش جاکارتا پست ، بیشترین مبلغ در زیرساخت‌های صنعت گردشگری شهر «جاکارتا» پایتخت اندونزی ، جزیره‌ «بالی» ، مقصد نخست گردشگری این کشور و منطقه تاریخی طبیعی «سوراکارتا» که از آن به عنوان مقصد آینده گردشگری این کشور نام برده می‌شود ، سرمایه‌گذاری شده است .

این منطقه تاریخی علاوه ‌بر جنگل‌های زیبا مجموعه کاخ‌های «مانکونگاران» را نیز در خود جای داده که روزانه میزبان هزاران گردشگر هستند . در این میان سرمایه‌گذاران لهستانی بیشترین میزان سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های صنعت گردشگری اندونزی را داشته‌اند و براساس آمار ارائه شده در سال ۲۰۱۲ حدود ۵۷۹ میلیون دلار در صنعت گردشگری اندونزی سرمایه‌گذاری کرده‌اند .
در این شرایط کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند اندونزی به عنوان پرجمعیت‌ترین کشور مسلمان جهان در سال ۲۰۱۳ میزبان ۹ میلیون گردشگر با ارزآوری ۹ میلیارد دلاری از کشورهای مختلف جهان به ویژه تایلند ، استرالیا ، ایتالیا ، سنگاپور ، کره ‌جنوبی ، چین ، مالزی ، عربستان و برونئی باشد .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: