نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یک قلعه عثمانی ، جاذبه جدید گردشگری اردن

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1392/04/29

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یک قلعه عثمانی در منطقه «ایربید» اردن که به همین نام شهرت دارد و پس از پایان پروژه مرمت تبدیل به یک موزه شده ، در سال‌های اخیر به جاذبه جدید گردشگری این کشور شده است .
به گزارش خیرگزاری آناتولی ‌، قلعه "ایبرید" در سال‌های که اردن فعلی تحت حاکمیت امپراطوری عثمانی قرار داشت ، در مسیر یکی از راه‌های اصلی زیارتی و تجاری بوده و به دستور سلطان سلیمان در سال ۱۵۱۶ میلادی ساخته شد .

این قلعه تا سال ۱۸۸۶ میلادی مورد استفاده بود و پس از آن به حال خود رها و به یک بنای متروکه تبدیل شد . سپس در دهه ۹۰ میلادی به عنوان یک زندان مورد استفاده قرار گرفت تا اینکه در نهایت پس از پایان پروژه مرمت ۱۲ ساله ، به مقصد جدید گردشگری اردن تبدیل شد .
اکنون قلعه "ایبربد" که در قالب یک موزه صدها اثر تاریخی ارزشمند را نیز در خود جای داده ‌، در روزهایی که صنعت گردشگری اردن به دلیل ناآرامی‌های سوریه روزهای خوبی را سپری نمی‌کند ‌، به مقصد جدید گردشگری اردن تبدیل شده و پیش‌بینی می‌شود در سال‌های آتی به مقصد دوم گردشگری اردن پس از شهر تاریخی «پترا» تبدیل شود .

گردشگری اردن در سال ۲۰۱۲ در مقایسه با سال ۲۰۱۱ کاهش ۲۲ درصدی داشته که ادامه این روند می‌تواند مشکلات جدی بر اقتصاد این کشور که صنعت گردشگری یکی از ارکان آن به شمار می‌رود ، بر جای بگذارد .
صنعت گردشگری ۱۴ درصد از تولید ناخالص داخلی اردن را شامل می‌شود و بخش قابل ‌توجهی از نیروی کار این کشور در صنعت گردشگری و یا صنایع مرتبط به کار اشتغال دارند .