نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پارک ملی آفریقای ‌جنوبی مقصد نخست طبیعت‌گردی جهان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/04/26

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در جریان یک نظرسنجی اینترنتی که توسط یکی از سازمان‌های فعال در زمینه صنعت گردشگری انجام شد ، پارک ملی زیبای «وتلند» در آفریقای ‌جنوبی به عنوان مقصد نخست طبیعت‌گردی جهان انتخاب شد .
به گزارش افریکادیلی ، پارک وتلند با حدود ۲۳ هزار هکتار مساحت از تنوع گیاهی و جانوری بالایی بهره برده و در آن گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی از جمله ۸۰۰ اسب آبی ، ۹۰۰ فیل ، صدها شیر و بیش از ۵۰۰۰ کروکودیل و حدود ۲۰ درصد از جمعیت پرندگان قاره آفریقا زندگی می‌کنند .

این پارک که در نزدیکی مرز آفریقای ‌جنوبی با موزامبیک واقع شده و به احتمال فراوان در سال جاری میلادی در فهرست میراث جهانی سازمان «یونسکو» به ثبت می‌رسد ، از سال‌ها قبل روزانه میزبان هزاران طبیعت‌گرد است که با استفاده از اتومبیل‌های سافاری از پارک «وتلند» دیدن می‌کنند .
پارک وتلند در شرایطی عنوان مقصد نخست طبیعت‌گردی جهان را به خود اختصاص داده که آفریقای‌ جنوبی در سال ۲۰۱۲ با ادامه روند رو به رشد جذب گردشگر که پس از جام ‌جهانی فوتبال در سال ۲۰۱۰ آغاز شد ، رشد ۱۱ درصدی درآمدهایش از محل صنعت گردشگری را تجربه کرد .