نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

محوطه‌هاي تاريخي در فلسطين ميراث جهاني يونسكو مي‌شوند

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/12/27
20 محوطه‌ي تاريخي و طبيعي در فلسطين طي سال‌هاي آتي جهاني مي‌شوند. دولت فلسطين قصد دارد در سال‌هاي آتي 20 محوطه‌ي تاريخي و طبيعي در سرزمين‌هاي فلسطيني‌نشين را كه بيشتر آنها در شرايط نامطلوبي قرار دارند در فهرست ميراث جهاني سازمان يونسكو به ثبت برساند. به گزارش خبرگزاري فرانسه، در همين راستا ثبت جهاني شهر تاريخي «هربون» و مجموعه غارهاي مشهور «قومران» در اولويت قرار دارند و پيش‌بيني مي‌شود در اجلاس آتي سازمان يونسكو ثبت جهاني شوند. اين در حاليست كه بقاياي شهر تاريخي «خيربت تاواس» كه از آن به‌عنوان «جواهر امپراطوري بيزانس» در كرانه‌ي باختري رود اردن در فلسطين ياد مي‌شود، نيز در شرايط نامطلوبي قرار دارد. كرانه‌ي باختري منطقه‌اي غني از نظر داشتن محوطه‌هاي تاريخي است و تاكنون آثاري از تمدن‌هاي جهان باستان از جمله تمدن‌هاي مصر، آشوريان، بابليان، ايران باستان، يونان باستان و روم باستان در آن كشف شده‌اند. اين منطقه در سال‌هاي دور، محل عبور كاروان‌ها از كشورهاي مختلف بوده و اكنون مورد احترام مسلمانان، يهوديان و مسيحيان است. اگرچه طبق قوانين كشف، خريد يا فروش آثار تاريخي در فلسطين ممنوع است، اما به دليل مجازات بسيار ضعيف براي قاچاقچيان آثار تاريخي، كه در حد تنها چند هفته زندان است، افراد زيادي حاضر به قبول ريسك انجام كاوش‌هاي غيرقانوني در محوطه‌هاي تاريخي كرانه‌ي باختري هستند. به همين دليل، تاراج‌كنندگان آثار تاريخي با حفر حفره‌هاي بزرگ، به جنگ محوطه‌هاي تاريخي مي‌روند. اين در حاليست كه به‌دليل نبود حفاظت از محوطه‌ها، احتمال دستگيري آن‌ها تقريبا صفر است. ايسنا