نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگری مصر به دنبال بازارهای جدید

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1392/04/25

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، «هشام زعزو» ، وزیر گردشگری مصر از راهبرد جدید این وزارتخانه برای بازگرداندن صنعت گردشگری مصر به روزهای خوبش با یافتن بازارهای جدید خبر داد .
به گزارش خبرگزاری منا ، با وجود تلاش‌های فراوان دولت مصر برای جذب بیشتر گردشگران هنوز تعداد گردشگران این کشور به میزان پیش از آغاز بهار عربی در سال ۲۰۱۰ بازنگشته است .

مصر در سال ۲۰۱۰ با قرار گرفتن در بین ۱۰ مقصد برتر گردشگری جهان ، میزبان حدود ۱۵ میلیون گردشگر بود و حالا دولت این کشور قصد دارد با معرفی جاذبه‌های گردشگری مصر در هند ، دومین کشور پرجمعیت جهان و کشورهای منطقه آمریکای لاتین گردشگران بیشتری را در سال جاری میلادی و به ویژه فصل تابستان جذب این کشور کند .

در این راستا صنعت گردشگری مصر در نمایشگاه گردشگری برزیل معروف به «بازار جهانی سفر» یا همان (WTM) منطقه آمریکای لاتین که ماه گذشته میلادی در شهر «سائوپائولو» این کشور برگزار شد ، حضوری پررنگ داشت و قرار است در ماه ژوئن نیز دو نمایشگاه ویژه معرفی جاذبه‌های گردشگری مصر در شهرهای «دهلی‌نو» و «مومبای» هند برگزار شود .
صنعت گردشگری یکی از ارکان اقتصاد مصر بوده و حدود پنج میلیون نفر از نیروی کار این کشور بطور مستقیم و غیر مستقیم در این صنعت به کار اشتغال دارند .