امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶26 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

گردشگران چینی منبع اشتغال در نیوزلند می‌شوند

گردشگران چینی منبع اشتغال در نیوزلند می‌شوند
209 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/23
: تاریخ

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با امضای موافقنامه جدید میان دولت‌های نیوزلند و چین که حاصل آن تسهیل صدور ویزای گردشگری برای گردشگران چینی خواهد بود ،‌ هزاران شغل جدید در نیوزلند ایجاد شود .
به گزارش اوکلند تایمز ، در جریان دیدار نخست وزیر نیوزلند از شهر گوآنگژو در چین و در قالب تفاهم نامه‌ای که بین وی و یکی از مقامات ارشد چینی به امضا رسید ، از ماه می ویزای گردشگران چینی در فرودگاه‌های نیوزلند صادر می‌شود که حاصل آن میزبانی نیوزلند از حدود یک میلیون گردشگر چینی در سال جاری میلادی و ایجاد هزاران شغل جدید خواهد بود .

سالانه 400 میلیون چینی در قالب گردشگر از کشورهای مختلف دیدن می‌کنند که کسب سهم و کوچکی از این تعداد گردشگر می‌تواند صنعت گردشگری هر کشوری را تحول کند .
دولت نیوزلند همچنین قصد دارد با افزایش بودجه‌ معرفی جاذبه‌های گردشگری این کشور در چین و راه‌اندازی دفاتر گردشگری در شهرهای مختلف این کشور از جمله پکن و شانگهای ، نیوزلند را به یکی مقاصد گردشگران پرجمعیت‌ترین کشور جهان تبدیل کند .

این در حالی است که در سال‌های گذشته فیلم‌برداری فیلم‌های مطرحی چون «هابیت» و «ارباب حلقه‌ها» که حدود ‌دو میلیارد دلار برای نیوزلند درآمد داشت ، صنعت گردشگری این کشور را متحول کرد .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: