نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران چینی منبع اشتغال در نیوزلند می‌شوند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/04/23

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با امضای موافقنامه جدید میان دولت‌های نیوزلند و چین که حاصل آن تسهیل صدور ویزای گردشگری برای گردشگران چینی خواهد بود ،‌ هزاران شغل جدید در نیوزلند ایجاد شود .
به گزارش اوکلند تایمز ، در جریان دیدار نخست وزیر نیوزلند از شهر گوآنگژو در چین و در قالب تفاهم نامه‌ای که بین وی و یکی از مقامات ارشد چینی به امضا رسید ، از ماه می ویزای گردشگران چینی در فرودگاه‌های نیوزلند صادر می‌شود که حاصل آن میزبانی نیوزلند از حدود یک میلیون گردشگر چینی در سال جاری میلادی و ایجاد هزاران شغل جدید خواهد بود .

سالانه 400 میلیون چینی در قالب گردشگر از کشورهای مختلف دیدن می‌کنند که کسب سهم و کوچکی از این تعداد گردشگر می‌تواند صنعت گردشگری هر کشوری را تحول کند .
دولت نیوزلند همچنین قصد دارد با افزایش بودجه‌ معرفی جاذبه‌های گردشگری این کشور در چین و راه‌اندازی دفاتر گردشگری در شهرهای مختلف این کشور از جمله پکن و شانگهای ، نیوزلند را به یکی مقاصد گردشگران پرجمعیت‌ترین کشور جهان تبدیل کند .

این در حالی است که در سال‌های گذشته فیلم‌برداری فیلم‌های مطرحی چون «هابیت» و «ارباب حلقه‌ها» که حدود ‌دو میلیارد دلار برای نیوزلند درآمد داشت ، صنعت گردشگری این کشور را متحول کرد .