نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هدفگذاری میانمار برای درآمد پنج میلیارد دلاری از گردشگری

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مسئولان صنعت گردشگری میانمار که در سال‌های اخیر به مقصد جدید گردشگری آسیا تبدیل شده ، از راهبرد جدید دولت میانمار برای جذب درآمد پنج میلیارد دلاری از محل صنعت گردشگری در سال ۲۰۲۰ خبر دادند .
به گزارش برناما ‌، میانمار در سال ۲۰۱۲ با رشد ۲۵ درصدی گردشگرانش میزبان حدود یک میلیون گردشگر بود که حاصل آن درآمد ۷۰۰ میلیون دلاری برای اقتصاد این کشور و ثبت رکوردی جدید در جذب گردشگر بود .

در این شرایط با میزبانی از ۷٫۵ میلیون گردشگر در سال ۲۰۲۰ ، درآمد میانمار از محل صنعت گردشگری به پنج میلیارد دلار در سال خواهد رسید و شرایط لازم برای اشتغال حدود دو میلیون نفر از نیروی کار میانمار در صنعت گردشگری و صنایع مرتبط فراهم می‌شود .
میانمار در شرایطی در جذب گردشگر رکورد زد که در آینده نزدیک در راستای اصلاحاتی که در سال‌های اخیر توسط نظامیان حاکم بر این کشور در راستای رشد اقتصادی و باز شدن فضای سیاسی در حال انجام است ، قوانین میانمار در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی تغییر می‌کند .

همچنین با توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات ، امکانات ویژه‌ای برای تبدیل ارز با استفاده از دستگاه‌های خود پرداز بین المللی یا همان ATM فراهم خواهد شد .
میانمار که به سرزمین معابد بودایی و مجسمه‌های بودا شهرت یافته و یک مقصد گردشگری ارزان محسوب می‌شود ، در حال حاضر در بین ۵۰ مقصد برتر گردشگری جهان در رتبه ۴۵ قرار دارد و بیشتر گردشگرانش از کشورهای چین ، کره‌ جنوبی ، آلمان ، فرانسه ، آمریکا ، انگلیس ، استرالیا و کانادا هستند .