امروز شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶23 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

هدفگذاری میانمار برای درآمد پنج میلیارد دلاری از گردشگری

هدفگذاری میانمار برای درآمد پنج میلیارد دلاری از گردشگری
207 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/19
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مسئولان صنعت گردشگری میانمار که در سال‌های اخیر به مقصد جدید گردشگری آسیا تبدیل شده ، از راهبرد جدید دولت میانمار برای جذب درآمد پنج میلیارد دلاری از محل صنعت گردشگری در سال ۲۰۲۰ خبر دادند .
به گزارش برناما ‌، میانمار در سال ۲۰۱۲ با رشد ۲۵ درصدی گردشگرانش میزبان حدود یک میلیون گردشگر بود که حاصل آن درآمد ۷۰۰ میلیون دلاری برای اقتصاد این کشور و ثبت رکوردی جدید در جذب گردشگر بود .

در این شرایط با میزبانی از ۷٫۵ میلیون گردشگر در سال ۲۰۲۰ ، درآمد میانمار از محل صنعت گردشگری به پنج میلیارد دلار در سال خواهد رسید و شرایط لازم برای اشتغال حدود دو میلیون نفر از نیروی کار میانمار در صنعت گردشگری و صنایع مرتبط فراهم می‌شود .
میانمار در شرایطی در جذب گردشگر رکورد زد که در آینده نزدیک در راستای اصلاحاتی که در سال‌های اخیر توسط نظامیان حاکم بر این کشور در راستای رشد اقتصادی و باز شدن فضای سیاسی در حال انجام است ، قوانین میانمار در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی تغییر می‌کند .

همچنین با توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات ، امکانات ویژه‌ای برای تبدیل ارز با استفاده از دستگاه‌های خود پرداز بین المللی یا همان ATM فراهم خواهد شد .
میانمار که به سرزمین معابد بودایی و مجسمه‌های بودا شهرت یافته و یک مقصد گردشگری ارزان محسوب می‌شود ، در حال حاضر در بین ۵۰ مقصد برتر گردشگری جهان در رتبه ۴۵ قرار دارد و بیشتر گردشگرانش از کشورهای چین ، کره‌ جنوبی ، آلمان ، فرانسه ، آمریکا ، انگلیس ، استرالیا و کانادا هستند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: