نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

میزبانی جواهر گردشگری از ۲ میلیون گردشگر در ۵ ماه

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/04/16

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مقامات صنعت گردشگری اردن از میزبانی شهر تاریخی «پترا» جواهر صنعت گردشگری این کشور از دو میلیون گردشگر در پنج ماهه نخست سال جاری میلادی خبر داد .
به گزارش عرب نیوز ، همواره مقصد بیشتر گردشگرانی که به اردن سفر می‌کنند ، شهر تاریخی پترا است که از سال‌ها قبل و پس از انتخابش به عنوان یکی از عجایب هفت‌گانه‌ جهان از نگاه مردم دنیای مدرن گردشگرانش رشد چشمگیری یافت .

درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری ‌۱۴ درصد از تولید ناخالص داخلی اردن (GDP) را تشکیل داده و این کشور در سالهای اخیر یکی از کشورهای موفق جهان در جذب گردشگر نیز لقب گرفته ، البته نا آرامی‌های سوریه در دو سال اخیر صدماتی را به صنعت گردشگری اردن وارد کرده است .
پترا که در سال ۱۸۱۲ میلادی توسط یک باستان ‌شناس سوئیسی کشف شد ، در سال‌های دور بخشی از شهر باستانی «ناباتایان» محسوب می‌شده است .

این شهر صخره‌ای به‌ دلیل استفاده از نوع خاصی از معماری با تلفیق معماری سنتی شرقی و معماری یونانی ، در سال ۱۹۸۵ میلادی در فهرست میراث جهانی سازمان «یونسکو» به ثبت رسید .
دولت اردن از مدت‌ها پیش پروژه‌های دیگری را نیز برای جذب گردشگر به پترا آغاز کرده که از آن جمله می‌توان به تبلیغ در شبکه‌های تلویزیونی جهانی ، احداث شهرک گردشگری در مجاورت آن و احداث یک فرودگاه در نزدیکی این شهر تاریخی اشاره کرد .