نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کنیا مقصد نخست گردشگران در آفریقا

تعداد بازدید : 208
تاریخ : 1392/04/15

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در جریان نظرسنجی انجام شده از بازدیدکنندگان «نمایشگاه گردشگری دوربان» که اخیرا در شهر دوربان آفریقای جنوبی به کار خود پایان داد ، گردشگران آفریقایی کشور کنیا را به عنوان مقصد نخست گردشگری این قاره انتخاب کردند .
به گزارش افریکا دیلی ، در نمایشگاه امسال گردشگری دوربان که معتبرترین نمایشگاه صنعت گردشگری آفریقا بوده و روز یکشنبه به کار خود پایان داد ،‌ گردشگران آفریقایی کنیا را نخستین انتخابات خود برای گذراندن تعطیلات در آفریقا اعلام کرده و غرفه این کشور نیز عنوان بهترین غرفه نمایشگاه را به خود اختصاص داد .

کنیا که در سال ۲۰۱۲ با میزبانی از نزدیک یک ‌و نیم میلیون گردشگر ، رشد ۱۹ درصدی گردشگرانش را تجربه کرد ، از جاذبه‌های گردشگری بسیاری بهره می‌برد که در این میان پارک‌های ملی این کشور شهرت جهانی دارند و هر ساله میزبان هزاران گردشگر به ویژه طبیعت‌گران است .
البته طی سال‌های اخیر ، دولت کنیا بودجه ویژه‌ای برای بازاریابی فراگیر در تمامی حوزه‌های صنعت گردشگری و راه‌اندازی دفاتر جدید گردشگری در کشورهای مختلف جهان اختصاص داده و حضور پر رنگی در نمایشگاه‌های جهانی معتبر صنعت گردشگری داشته است که این امر شرایط سرمایه‌گذاری خارجی را تسهیل کرده و کالج‌های ویژه نیز برای آموزش بهتر نحوه سرویس‌دهی به گردشگران راه‌اندازی کرده است .

کنیا قطب اصلی طبیعت‌گردی قاره آفریقا محسوب می‌شود و هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن جاذبه‌های طبیعی این کشور مانند جنگل‌های بکر و دست‌نخورده و گونه‌های مختلف حیوانی مانند فیل‌ها ، شیرها و زرافه‌ها به این کشور سفر می‌کنند .