امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶25 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

کنیا مقصد نخست گردشگران در آفریقا

کنیا مقصد نخست گردشگران در آفریقا
203 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/15
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در جریان نظرسنجی انجام شده از بازدیدکنندگان «نمایشگاه گردشگری دوربان» که اخیرا در شهر دوربان آفریقای جنوبی به کار خود پایان داد ، گردشگران آفریقایی کشور کنیا را به عنوان مقصد نخست گردشگری این قاره انتخاب کردند .
به گزارش افریکا دیلی ، در نمایشگاه امسال گردشگری دوربان که معتبرترین نمایشگاه صنعت گردشگری آفریقا بوده و روز یکشنبه به کار خود پایان داد ،‌ گردشگران آفریقایی کنیا را نخستین انتخابات خود برای گذراندن تعطیلات در آفریقا اعلام کرده و غرفه این کشور نیز عنوان بهترین غرفه نمایشگاه را به خود اختصاص داد .

کنیا که در سال ۲۰۱۲ با میزبانی از نزدیک یک ‌و نیم میلیون گردشگر ، رشد ۱۹ درصدی گردشگرانش را تجربه کرد ، از جاذبه‌های گردشگری بسیاری بهره می‌برد که در این میان پارک‌های ملی این کشور شهرت جهانی دارند و هر ساله میزبان هزاران گردشگر به ویژه طبیعت‌گران است .
البته طی سال‌های اخیر ، دولت کنیا بودجه ویژه‌ای برای بازاریابی فراگیر در تمامی حوزه‌های صنعت گردشگری و راه‌اندازی دفاتر جدید گردشگری در کشورهای مختلف جهان اختصاص داده و حضور پر رنگی در نمایشگاه‌های جهانی معتبر صنعت گردشگری داشته است که این امر شرایط سرمایه‌گذاری خارجی را تسهیل کرده و کالج‌های ویژه نیز برای آموزش بهتر نحوه سرویس‌دهی به گردشگران راه‌اندازی کرده است .

کنیا قطب اصلی طبیعت‌گردی قاره آفریقا محسوب می‌شود و هر ساله گردشگران زیادی برای دیدن جاذبه‌های طبیعی این کشور مانند جنگل‌های بکر و دست‌نخورده و گونه‌های مختلف حیوانی مانند فیل‌ها ، شیرها و زرافه‌ها به این کشور سفر می‌کنند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: