نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگر چینی نامش را روی یادگار فراعنه حک کرد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/04/11

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، مقامات مصری اعلام کردند ، یک گردشگر ۱۵ ساله چینی نام خود را روی بخشی از معبد مشهور فراعنه در شهر تاریخی «لکسور» ( پایتخت تعدادی از فراعنه تمدن مصر باستان ) حک کرده است .
به گزارش روزنامه الاهرام ، این گردشگر چینی «دینگ جین‌هو» نام دارد که به زبان چینی روی یک از دیوارهای داخلی معبد لکسور نامش را به یادگار نوشت .

این اقدام گردشگر چینی خشم مقامات فرهنگی مصر را برانگیخته و کارشناسان آثار تاریخی خواستار نصب بیشتر دوربین‌های امنیتی در آثار تاریخی و اعمال مجازات‌های سنگین برای گردشگرانی شدند که به این آثار صدمه وارد می‌کنند .
معبد «لکسور» در شرایطی توسط گردشگر چینی صدمه دیده که براساس بررسی‌های انجام شده ، طی دهه‌های گذشته گردشگران حدود دو تن سنگ از اهرام ثلاثه کنده و آن را به عنوان یادگاری به کشورهای خود برده‌اند .