نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قطر برای میزبانی از «گردشگران رمضان» آماده می‌شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/04/11

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مقامات اداره تجارت و صنعت قطر از برنامه‌های این اداره برای جذب «گردشگران رمضان» خبر داد . به گزارش عرب ‌نیوز ، ماه مبارک رمضان از حدود یک ماه دیگر آغاز می‌شود و در این راستا قطر برنامه‌های متنوعی را در جهت جذب گردشگران رمضان از کشورهای مختلف جهان به ویژه کشورهای عضو شورای همکاری خلیج‌ فارس و اندونزی ، پرجمعیت‌ترین کشورهای جهان در دست اجرا دارد .
در این راستا اقامتگاه‌های ویژه‌ای در هتل‌ها و مناطق مختلف ساحلی قطر برای گردشگران مسلمان که بیشتر آن‌ها در ماه مبارک رمضان به صورت خانوادگی به قطر سفر می‌کنند راه‌ اندازی شده و در آن‌ها از زمان افطار از گردشگران با شیر و خرما پذیرایی خواهد شد .

همچنین در ماه مبارک رمضان محدودیت‌هایی نیز در زمینه‌ پخش برنامه‌های تلویزیونی در داخل هتل‌ها اعمال خواهد شد تا گردشگران روزه‌دار در این زمینه با مشکلی مواجه نشوند . قطر در سال‌های اخیر به طور مداوم رشد ۲۰ درصدی گردشگرانش را تجربه کرده و پیش‌ بینی می‌شود این روند در سال جاری میلادی به حدود ۲۵ درصد برسد .
از سوی دیگر مسئولان صنعت گردشگری قطر قصد دارند شرایطی را مهیا کنند تا در سال ۲۰۲۲ که این کشور میزبان مسابقات «جام جهانی فوتبال» خواهد بود ، قطر را به یکی از ۱۰ مقصد برتر گردشگری جهان تبدیل شده باشد .

هر چند اکنون قطر در رتبه‌ ‌سی ‌و هفتم کشورهای جهان از نظر جذب گردشگر قرار دارد ، اما با توجه به داشتن ظرفیت‌های بالقوه‌ توسعه‌ گردشگری از جمله نیروی کار جوان ، پیش‌ بینی می‌شود این کشور به قطب نخست جذب گردشگر در منطقه خلیج فارس تبدیل شود و در این زمینه از امارات پیشی بگیرد .