نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

چهارده درصد کل سفرهای جهان در اختیار گردشگران مسلمان است

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/04/10

طبق جدیدترین گزارش مراکز آمار اروپا ، تمامی مقاصد گردشگری جهان تا سال ۲۰۲۰ شاهد افزایش ورود گردشگران مسلمان خواهند بود . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، طبق جدیدترین آمار مراکز اروپا که در کنفرانس IBT برلین منتشر شد ‌، در سال ۲۰۲۰ میزان سفر گردشگران مسلمان در جهان ۴٫۸ درصد رشد خواهد داشت و این به معنای آن است که ۱۴ درصد کل سفرهای جهان را تشکیل خواهد داد .
این گزارش نشان می‌دهد ، پس از جمع‌آوری نظرات مسلمانان آسیا ‌، اروپا ،‌ آمریکا و خاورمیانه مشخص شد ۶۷ درصد گردشگران مسلمان اولویت اولشان در انتخاب مقصد ، نوع غذاهای آن کشور و حلال بودن آنهاست .

۵۰ درصد گردشگران اولویت دوم خود را هزینه‌های کلی سفر و ۵۳ درصد نیز عامل سوم را مناسب بودن مقصد برای تمامی اعضای خانواده می‌دانند . پس از ارائه این آمار ‌، «ریم الشفکی» ، رئیس مرکز پژوهشی "دینار استاندارد" اعلام کرد : شرکت‌های گردشگری و آژانس‌های مسافرتی باید از نتایج این نظرسنجی به بهترین نحو استفاده کرده و امکانات رفاهی ویژه‌ای برای گردشگران مسلمان فراهم کنند .
از جمله این امکانات‌ ، سرو غذاهای حلال ‌، افزودن وعده سحری و افطار در ماه رمضان و افزودن اتاق‌های ویژه اقامه نماز در هتل‌ها می‌باشد .

وی در ادامه با اشاره به ایالت کوئینزلند استرالیا و افزایش ۳۸ درصدی تعداد گردشگران مسلمان در آنجا گفت : بسیاری از مقاصد گردشگرپذیر جهان پس از انجام تغییرات و ارائه خدمات به مسلمانان شاهد رشد میزان گردشگران مسلمان بوده‌اند.