امروز پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶24 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

ین ارزان ، گردشگری ژاپن را متحول می‌کند

ین ارزان ، گردشگری ژاپن را متحول می‌کند
231 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/09
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در شرایطی که پس از وقوع زلزله و انفجار در نیروگاه هسته‌ای فوکوشیما ژاپن در سال ۲۰۱۱ ، گردشگران این کشور کاهش چشمگیری یافته ، پیش‌بینی می‌شود با کاهش چشمگیر ارزش ین سیل گردشگران به ژاپن سرازیر شود .
به گزارش شین ‌هوا ، با وجود اقدامات فراوان ، مقامات صنعت گردشگری ژاپن برای افزایش گردشگران این کشور ، هنوز تعداد گردشگران ژاپن به روزهای قبل از وقایع سال ۲۰۱۱ بازنگشته است .

در این شرایط ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با کاهش چشمگیر ارزش ین در برابر دلار آمریکا در روزهای اخیر ، علاوه‌ بر رشد صادرات این کشور ، ژاپن به یک مقصد ارزان گردشگری تبدیل شود .
ژاپن در سال ۲۰۱۰ میزبان هشت میلیون و ۶۰۰ هزار گردشگر از نقاط مختلف دنیا بود ، اما در سال ۲۰۱۱ و با وقوع زلزله ‌مرگ‌بار و سونامی ، این کشور با کاهش ۲۷ درصدی گردشگران مواجه شد و تنها شش میلیون و ۲۰۰ هزار گردشگر به ژاپن سفر کردند .

در این شرایط دولت ژاپن که خود را برای میزبانی از ۱۰ میلیون گردشگر در سال جاری میلادی آماده کرده ، قصد دارد شرایط لازم برای جذب ۲۰ میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۷ و ۲۵ میلیون گردشگر را در سال ۲۰۲۵ با جذب سرمایه‌گذاری خارجی در زیرساخت‌های صنعت گردشگری این کشور مهیا کند که حاصل آن ایجاد هزاران شغل جدید در ژاپن خواهد بود .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: