نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ین ارزان ، گردشگری ژاپن را متحول می‌کند

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/04/09

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، در شرایطی که پس از وقوع زلزله و انفجار در نیروگاه هسته‌ای فوکوشیما ژاپن در سال ۲۰۱۱ ، گردشگران این کشور کاهش چشمگیری یافته ، پیش‌بینی می‌شود با کاهش چشمگیر ارزش ین سیل گردشگران به ژاپن سرازیر شود .
به گزارش شین ‌هوا ، با وجود اقدامات فراوان ، مقامات صنعت گردشگری ژاپن برای افزایش گردشگران این کشور ، هنوز تعداد گردشگران ژاپن به روزهای قبل از وقایع سال ۲۰۱۱ بازنگشته است .

در این شرایط ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با کاهش چشمگیر ارزش ین در برابر دلار آمریکا در روزهای اخیر ، علاوه‌ بر رشد صادرات این کشور ، ژاپن به یک مقصد ارزان گردشگری تبدیل شود .
ژاپن در سال ۲۰۱۰ میزبان هشت میلیون و ۶۰۰ هزار گردشگر از نقاط مختلف دنیا بود ، اما در سال ۲۰۱۱ و با وقوع زلزله ‌مرگ‌بار و سونامی ، این کشور با کاهش ۲۷ درصدی گردشگران مواجه شد و تنها شش میلیون و ۲۰۰ هزار گردشگر به ژاپن سفر کردند .

در این شرایط دولت ژاپن که خود را برای میزبانی از ۱۰ میلیون گردشگر در سال جاری میلادی آماده کرده ، قصد دارد شرایط لازم برای جذب ۲۰ میلیون گردشگر در سال ۲۰۱۷ و ۲۵ میلیون گردشگر را در سال ۲۰۲۵ با جذب سرمایه‌گذاری خارجی در زیرساخت‌های صنعت گردشگری این کشور مهیا کند که حاصل آن ایجاد هزاران شغل جدید در ژاپن خواهد بود .