امروز جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶22 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

هند مقصد «گردشگری ازدواج» ایتالیایی‌ها می‌شود

هند مقصد «گردشگری ازدواج» ایتالیایی‌ها می‌شود
202 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/09
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، سفیر ایتالیا در هند روز گذشته (شنبه) از ارائه تسهیلاتی برای برگزاری مراسم ازدواج زوج‌های ایتالیایی در هند در قالب طرح «گردشگری ازدواج» در آینده نزدیک خبر داد .
به گزارش‌ هندوستان تایمز ، سفیر ایتالیا در هند با اشاره به رونق گردشگری ازدواج در ایتالیا در سال‌های اخیر ، هند را مکان مناسبی برای برگزاری جشن ازدواج زوج‌های ایتالیایی دانست .

وی شهرهای تاریخی «بمبئی» و منطقه‌ زیبای «گوآ» را مکان‌هایی ایده‌آل برای برگزاری مراسم ازدواج زوج‌های ایتالیای با هزینه‌ای مناسب دانست و بر این باور است که زوج‌های گردشگر و همراهان آنها با بازدید از جاذبه‌های گردشگری هند از جمله بنای تاریخی «تاج‌ محل» روزهای خوشی را در هند سپری کنند .
وی همچنین با اشاره به سفر سالانه صد هزار گردشگر ایتالیایی به هند ، راه‌ اندازی این گونه از صنعت گردشگری در هند را زمینه‌ساز سفر بیشتر گردشگران هندی به ایتالیا و رشد صنعت گردشگری هر دو کشور دانست .

هند در شرایطی مقصد گردشگری ازدواج ایتالیایی‌ها می‌شود که ایتالیا نیز در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری ازدواج تبدیل شده و در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۱۱ میلیون دلار از محل گردشگری ازدواج درآمد داشته است .
هند در سال ۲۰۱۲ میزبان نزدیک به ۳۳ میلیون گردشگر بود که این امر درآمدی حدود شش میلیارد دلار را برای اقتصاد این کشور به همراه داشت . در این شرایط مسؤولان صنعت گردشگری هند قصد دارند با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور با جذب سرمایه‌گذاری خارجی ، هند را به مقصد ‌۵٠ میلیون گردشگر در سال ‌٢٠٢٠ تبدیل کنند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: