نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کره ‌شمالی قطب جهانی گردشگری زمستانی می‌شود

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1392/04/08

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، دولت کره ‌شمالی از برنامه‌های جدیدش برای راه ‌اندازی تاسیسات مدرن ورز‌ش‌های زمستانی در این کشور برای تبدیل کردن این کشور به مقصد گردشگری زمستانی جهان خبر داد .
به گزارش شین ‌هوا ، قرار است در قالب این طرح در نقاط مختلف کره ‌شمالی تاسیسات مدرن ورزش‌های زمستانی احداث شود و در فاز نخست آن در منطقه «ماسیک پاس» توسط ارتش این کشور یک مجتمع ورزش‌های زمستانی شامل چند پیست اسکی ، چند هتل لوکس ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، تجهیزات اسکی و تله ‌کابین احداث شود .

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با توجه به هزینه بالای گردشگری زمستانی در کشورهای مختلف جهان و هزینه پایین گذراندن تعطیلات در کشور ارزان کره ‌شمالی ، این کشور روند تبدیل شدن به یک مقصد جهانی گردشگری زمستانی را به سرعت طی خواهد کرد .
دولت کره ‌شمالی در شرایطی قصد دارد با انجام اقداماتی این کشور را به مقصد جهانی گردشگری زمستانی تبدیل کند که مدتی قبل یک مقام دولتی کره ‌شمالی از ایجاد تغییرات در قوانین صدور ویزای گردشگری این کشور در راستای تسهیل سفر گردشگران در آینده نزدیک خبر داد .

در این راستا زمان صدور ویزای گردشگری برای گردشگران کره ‌شمالی که بیشتر آنها از چین هستند از چندین هفته به یک روز تقلیل یافته و گردشگران می‎توانند آزادانه از مناطق مختلف این کشور عکس‌برداری کنند .