امروز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶22 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

کره ‌شمالی قطب جهانی گردشگری زمستانی می‌شود

کره ‌شمالی قطب جهانی گردشگری زمستانی می‌شود
258 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/08
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، دولت کره ‌شمالی از برنامه‌های جدیدش برای راه ‌اندازی تاسیسات مدرن ورز‌ش‌های زمستانی در این کشور برای تبدیل کردن این کشور به مقصد گردشگری زمستانی جهان خبر داد .
به گزارش شین ‌هوا ، قرار است در قالب این طرح در نقاط مختلف کره ‌شمالی تاسیسات مدرن ورزش‌های زمستانی احداث شود و در فاز نخست آن در منطقه «ماسیک پاس» توسط ارتش این کشور یک مجتمع ورزش‌های زمستانی شامل چند پیست اسکی ، چند هتل لوکس ، فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، تجهیزات اسکی و تله ‌کابین احداث شود .

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند با توجه به هزینه بالای گردشگری زمستانی در کشورهای مختلف جهان و هزینه پایین گذراندن تعطیلات در کشور ارزان کره ‌شمالی ، این کشور روند تبدیل شدن به یک مقصد جهانی گردشگری زمستانی را به سرعت طی خواهد کرد .
دولت کره ‌شمالی در شرایطی قصد دارد با انجام اقداماتی این کشور را به مقصد جهانی گردشگری زمستانی تبدیل کند که مدتی قبل یک مقام دولتی کره ‌شمالی از ایجاد تغییرات در قوانین صدور ویزای گردشگری این کشور در راستای تسهیل سفر گردشگران در آینده نزدیک خبر داد .

در این راستا زمان صدور ویزای گردشگری برای گردشگران کره ‌شمالی که بیشتر آنها از چین هستند از چندین هفته به یک روز تقلیل یافته و گردشگران می‎توانند آزادانه از مناطق مختلف این کشور عکس‌برداری کنند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: