امروز چهار شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶23 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

هتلی در دل آبشار

هتلی در دل آبشار
235 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/08
: تاریخ

برای کسانی که از صدای آبشار لذت می‌برند ، اقامت در هتل مجیک مانتن (کوه اسرارآمیز) در شیلی جای مناسبی است . اقامت در این هتل چیزی بیش‌ از یک استراحت ساده است . اینجا مکانیست که آبشار درست از روی پنجره اتاق رد شده تا زمین امتداد می‌یابد و مناسب کسانیست که که از صدای آبشار و استراحت در کنار آن لذت می‌برند .
هویلو هویلو با طبیعت بکر خود در شیلی با دسترسی به سایر شهرها ، داشتن دریاچه و آتشفشان‌ و رودخانه فوی که قایق‌سواری در آب‌های سفید آن معروف است ، فرصتی است برای آرامش خاطر و رفتن به سفری رویایی .

در قلب طبیعت بکر هویلو هویلو که بیش‌تر شبیه به یک منطقه است تا شهری کوچک ، اقامت در هتل مخروطی شکل و متفاوت ، تعطیلات را لذت‌بخش‌تر کرده ، تجربه خود را سال‌ها به یادگار می‌گذارد . در واقع این هتل ۴ ستاره ، یکی از معروف‌ترین هتل‌های جنوب شیلی است .
در این هتل زیبا و مجلل نه تنها از مناظر زیبا و طبیعی لذت می‌برید بلکه از موج‌سواری ، کوهنوردی و سایر فعالیت‌های ورزشی منطقه یعنی اسب‌سواری ، قایق‌سواری ، اسکی و دوچرخه‌سواری در کوه نیز بهره‌مند می‌شوید .

معماری و طراحی این هتل ، در دل جنگل ، آن را واقعا اسرارآمیز کرده است ، چیزی جدا از سایر هتل‌هایی که تاکنون دیده‌اید . معماری آن شبیه به کوه آتشفشان یا مخروطی برآمده از داخل آبشار است . دکوراسیون داخلی هتل با استفاده از سنگ و چوب ، شبیه خانه‌های روستاییست .
داخل هتل از الوارهای روستاهای کوچک محلی اطراف ساخته شده ، درها ، پنجره‌ها ، دیوار و راه‌پله همه چوبیست . استفاده از چوب ، گرمی خاصی به این هتل داده است . این هتل اسم خود را از یک افسانه قدیمی در مورد کوهی اسرارآمیز که آرزوها را برآورده می‌کند گرفته و جایی واقعا خاص است .

هتل دارای تمام امکانات رفاهی و مدرن بوده ، آبشار آن زلال و نشان‌ از انرژی و سرزندگیست و آرامش و هماهنگی با طبیعت را ایجاد می‌کند . در بالای هتل ، یک راه هوایی چوبی برای ورود به هتل در نظر گرفته شده است . میهمانان هتل ضمن بهره‌مندی از طبیعت زیبا ، از فعالیت‌های شکار ، ماهیگیری یا پیاده‌روی در طبیعت اطراف هویلو هویلو هم لذت می‌برند .
در نزدیکی هتل ، عقاب نسبت به سایر جانداران بیش‌تر خودنمایی می‌کند . هتل ۹۷۰ مترمربع مساحت و در مجموع ۱۲ اتاق و سالن غذاخوری دارد و در آن غذاهای بسیار لذیذ از جمله پای سیب‌زمینی که جزو غذاهای معروف شیلی است ، نیز سرو می‌شود . نام ۹ اتاق این هتل از گونه‌های پرندگان محلی و گیاهان این منطقه گرفته شده است .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: