نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هتلی در دل آبشار

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1392/04/08

برای کسانی که از صدای آبشار لذت می‌برند ، اقامت در هتل مجیک مانتن (کوه اسرارآمیز) در شیلی جای مناسبی است . اقامت در این هتل چیزی بیش‌ از یک استراحت ساده است . اینجا مکانیست که آبشار درست از روی پنجره اتاق رد شده تا زمین امتداد می‌یابد و مناسب کسانیست که که از صدای آبشار و استراحت در کنار آن لذت می‌برند .
هویلو هویلو با طبیعت بکر خود در شیلی با دسترسی به سایر شهرها ، داشتن دریاچه و آتشفشان‌ و رودخانه فوی که قایق‌سواری در آب‌های سفید آن معروف است ، فرصتی است برای آرامش خاطر و رفتن به سفری رویایی .

در قلب طبیعت بکر هویلو هویلو که بیش‌تر شبیه به یک منطقه است تا شهری کوچک ، اقامت در هتل مخروطی شکل و متفاوت ، تعطیلات را لذت‌بخش‌تر کرده ، تجربه خود را سال‌ها به یادگار می‌گذارد . در واقع این هتل ۴ ستاره ، یکی از معروف‌ترین هتل‌های جنوب شیلی است .
در این هتل زیبا و مجلل نه تنها از مناظر زیبا و طبیعی لذت می‌برید بلکه از موج‌سواری ، کوهنوردی و سایر فعالیت‌های ورزشی منطقه یعنی اسب‌سواری ، قایق‌سواری ، اسکی و دوچرخه‌سواری در کوه نیز بهره‌مند می‌شوید .

معماری و طراحی این هتل ، در دل جنگل ، آن را واقعا اسرارآمیز کرده است ، چیزی جدا از سایر هتل‌هایی که تاکنون دیده‌اید . معماری آن شبیه به کوه آتشفشان یا مخروطی برآمده از داخل آبشار است . دکوراسیون داخلی هتل با استفاده از سنگ و چوب ، شبیه خانه‌های روستاییست .
داخل هتل از الوارهای روستاهای کوچک محلی اطراف ساخته شده ، درها ، پنجره‌ها ، دیوار و راه‌پله همه چوبیست . استفاده از چوب ، گرمی خاصی به این هتل داده است . این هتل اسم خود را از یک افسانه قدیمی در مورد کوهی اسرارآمیز که آرزوها را برآورده می‌کند گرفته و جایی واقعا خاص است .

هتل دارای تمام امکانات رفاهی و مدرن بوده ، آبشار آن زلال و نشان‌ از انرژی و سرزندگیست و آرامش و هماهنگی با طبیعت را ایجاد می‌کند . در بالای هتل ، یک راه هوایی چوبی برای ورود به هتل در نظر گرفته شده است . میهمانان هتل ضمن بهره‌مندی از طبیعت زیبا ، از فعالیت‌های شکار ، ماهیگیری یا پیاده‌روی در طبیعت اطراف هویلو هویلو هم لذت می‌برند .
در نزدیکی هتل ، عقاب نسبت به سایر جانداران بیش‌تر خودنمایی می‌کند . هتل ۹۷۰ مترمربع مساحت و در مجموع ۱۲ اتاق و سالن غذاخوری دارد و در آن غذاهای بسیار لذیذ از جمله پای سیب‌زمینی که جزو غذاهای معروف شیلی است ، نیز سرو می‌شود . نام ۹ اتاق این هتل از گونه‌های پرندگان محلی و گیاهان این منطقه گرفته شده است .