نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

استقبال مردم افغانستان از کاروان‌های سفر به ایران

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1392/04/05

در سه سال گذشته ، بخش فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در غرب افغانستان ، نزدیک به 20هزار زائر و جهانگرد افغان را به ایران فرستاده است .
مسوولان سرکنسولگری ایران در هرات به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در افغانستان گفت ، این تعداد گردشگر بیشتر برای شرکت در مراسم دینی - مذهبی تقاضای ورود به ایران را داده‌اند که با هماهنگی‌های صورت ‌گرفته ، در قالب کاروان‌های سیاحتی و زیارتی سفر کرده‌اند .

محمدعلی رضوانی‌نژاد - مسوول فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در غرب افغانستان - اظهار کرد : از سال 1389 همزمان با سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) که برنامه‌های کاروانی سرکنسولگری آغاز شد ، تاکنون 19هزار و 59 نفر از مردم هرات ، غور و فراه در قالب 519 کاروان سیاحتی - زیارتی به ایران سفر کرده‌اند .
او ادامه داد : اعزام مردم غرب افغانستان پس از درخواست‌های مکرر آن‌ها مبنی بر شرکت در مراسم مذهبی و دیدن اماکن تاریخی و زیارتی ایران آغاز شد و تاکنون روند خوبی داشته است . این اواخر ، تقاضای مردم برای ایجاد کاروان افزایش یافته که این بیانگر موفقیت این برنامه است .

مسوول فرهنگی سرکنسولگری ایران در ولایات غربی افغانستان گفت : این کاروان‌ها تا حد زیادی از فعالیت بازار سیاه صدور ویزا برای ایران جلوگیری کرده و باعث شده‌اند تا مردم با هزینه ناچیز به ایران‌گردی بپردازند . همچنین تشکیل کاروان‌های سفر به ایران بر همبستگی میان مردم دو کشور تأثیرات مثبت فراوانی گذاشته و اشتراک‌ها را مستحکم کرده است .
این اقدامات بیانگر حسن نیت دولت و مردم جمهوری اسلامی ایران نسبت به باشندگان افغانستان است . رضوانی‌نژاد افزود : کاروان‌های سیاحتی - زیارتی ایران برای مردم افغان همچنان ادامه خواهند داشت و هرگونه شایعه مبنی بر مسدود شدن این روند بی‌اساس است .

از سوی دیگر ، برخی که در این کاروان‌ها شرکت دارند ، معتقدند این برنامه تا حد زیادی رضایت مردم افغانستان را در پی داشته و مانع سفرهای غیرقانونی به ایران شده است .
آن‌ها میگویند به‌ دلیل مشترکات مذهبی ، زبانی و فرهنگی ، به ایران سفر می‌کنند و اگر این تعامل وجود داشته باشد ، همواره دوستی‌ها و صمیمیت‌های مردم ایران و افغانستان افزایش پیدا خواهد کرد .