امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶26 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

فرش قرمز هند برای گردشگران ثروتمند عربستانی

فرش قرمز هند برای گردشگران ثروتمند عربستانی
205 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/04/05
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، وزارت گردشگری هند با برگزاری نمایشگاه‌هایی در شهرهای مختلف عربستان به دنبال جذب بیشتر گردشگران این کشور است .
به گزارش عرب ‌نیوز ، در این راستا در روزهای آتی نمایشگاه ویژه معرفی جاذبه‌های گردشگری هند با شعار «پیدا کنید آنچه به دنبالش هستید» در شهرهای جده ، دمان و ریاض برگزار شده و در ماه‌های آتی در دیگر شهرهای عربستان از جمله دو شهر مقدس مکه و مدینه نیز برگزار خواهد شد .

وزیر گردشگری هند هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها را علاوه ‌بر معرفی جاذبه‌های گردشگری هند به گردشگران ثروتمند عربستانی ، ترغیب سرمایه‌گذاران عربستانی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی مختلف صنعت گردشگری این کشور به ویژه احداث هتل‌های لوکس اعلام کرده است .
با اقدامات فراوانی که طی سال‌های اخیر از سوی وزارت گردشگری هند برای جذب گردشگر از کشورهای مختلف جهان به ‌ویژه کشورهای عربی و اروپایی و ایجاد بازارهای جدید برای صنعت گردشگری این کشور در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری درمانی و طبیعت‌گردی انجام شده ، این کشور اکنون چهارمین کشور آسیا – پاسفیک در رشد صنعت گردشگری محسوب می‌شود .

هند در سال ۲۰۱۱ میزبان حدود ۲۶ هزار گردشگر عربستانی بود که مقامات وزارت گردشگری این کشور قصد دارند این رقم را به ۶۰ هزار گردشگر در سال جاری میلادی برسانند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: