نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فرش قرمز هند برای گردشگران ثروتمند عربستانی

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/04/05

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، وزارت گردشگری هند با برگزاری نمایشگاه‌هایی در شهرهای مختلف عربستان به دنبال جذب بیشتر گردشگران این کشور است .
به گزارش عرب ‌نیوز ، در این راستا در روزهای آتی نمایشگاه ویژه معرفی جاذبه‌های گردشگری هند با شعار «پیدا کنید آنچه به دنبالش هستید» در شهرهای جده ، دمان و ریاض برگزار شده و در ماه‌های آتی در دیگر شهرهای عربستان از جمله دو شهر مقدس مکه و مدینه نیز برگزار خواهد شد .

وزیر گردشگری هند هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ها را علاوه ‌بر معرفی جاذبه‌های گردشگری هند به گردشگران ثروتمند عربستانی ، ترغیب سرمایه‌گذاران عربستانی برای سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی مختلف صنعت گردشگری این کشور به ویژه احداث هتل‌های لوکس اعلام کرده است .
با اقدامات فراوانی که طی سال‌های اخیر از سوی وزارت گردشگری هند برای جذب گردشگر از کشورهای مختلف جهان به ‌ویژه کشورهای عربی و اروپایی و ایجاد بازارهای جدید برای صنعت گردشگری این کشور در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری درمانی و طبیعت‌گردی انجام شده ، این کشور اکنون چهارمین کشور آسیا – پاسفیک در رشد صنعت گردشگری محسوب می‌شود .

هند در سال ۲۰۱۱ میزبان حدود ۲۶ هزار گردشگر عربستانی بود که مقامات وزارت گردشگری این کشور قصد دارند این رقم را به ۶۰ هزار گردشگر در سال جاری میلادی برسانند .