نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کاستاریکا ، مقصد جدید گردشگری دندانپزشکی دنیا

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/04/04

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، هزینه‌های پایین درمانی و به ‌ویژه خدمات دندانپزشکی سالانه هزاران گردشگر را راهی کشور کوچک کاستاریکا می‌کند .
به گزارش آندیانا ‌، هزینه خدمات دندانپزشکی در کاستاریک بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای قاره آمریکا به ویژه آمریکا ، مکزیک و کانادا است . بر این اساس گردشگران آمریکایی می‌توانند با ۲۲۰ دلار از فلوریدا راهی کاستاریکا شوند و از خدمات دندانپزشکی بسیار ارزان در مقایسه با آمریکا بهره ببرند .

از آنجا که حدود ۵۰ میلیون آمریکایی فاقد بیمه درمانی هستند ، مسئولان صنعت گردشگری کاستاریکا نیز برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای جذب گردشگران آمریکایی کرده‌اند تا آنها علاوه ‌بر گذراندن تعطیلات خود در یک مقصد گردشگری ارزان ، از خدمات درمانی و پزشکی با قیمتی بسیار کمتر از آمریکا بهره‌مند شوند .
کاستاریکا سال گذشته تنها از محل گردشگری درمانی حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشت که بخش قابل توجهی از آن به خدمات دندانپزشکی باز می‌گشت .

براساس آمارها ، انجام خدمات دندانپزشکی در کاستاریکا حدود ۷۰ درصد ارزان‌تر از آمریکا ، مکزیک‌ و کانادا است که این امر نویدبخش آینده‌ای درخشان برای گردشگری درمانی این کشور است . البته درمان‌های ارتوپدی ، استفاده از چشمه‌های آب گرم و جراحی پلاستیک نیز در بین گردشگران کاستاریکا پرطرفدار است .
کاستاریکا به عنوان مقصد جدید گردشگری درمانی جهان در ماه آوریل نبز میزبان نشست سه روزه گردشگری درمانی بود که در آن ۱۵ کشور فعال در زمینه گردشگری درمانی از جمله آمریکا ،‌ هند ، کوبا ، امارات ، برزیل ، پاناما ، مکزیک ، ویتنام ، تایلند ، مالزی و ۲۵۰ موسسه فعال در زمینه گردشگری درمانی حضور داشتند .