نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نیمی از سفرهای گردشگری به ترکیه لغو شد

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1392/03/30

اعتراضات مردمی اخیر در ترکیه به صنعت گردشگری این کشور ضربه سنگینی وارد کرده است ، بطوریکه نیمی از سفرهای فرهنگی و گردشگری خارجی ماه جاری به ترکیه لغو شدند . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، بخش گردشگری ترکیه در پی وقوع درگیری‌های سیاسی اخیر در استانبول دچار خسارت‌های مالی سنگینی شد .

به گزارش شبکه خبری "الیوم السابع" ، تعداد زیادی از گروه‌های گردشگری فرهنگی و تجاری برنامه‌های سفری خود را از ترس درگیر‌ی‌های شدید در استانبول لغو کردند . "بیرنجی اوغلو" ، مدیر اجرایی بخش گردشگری ترکیه در گفت ‌و گو با روزنامه‌ «حریت» اعلام کرد : در هفته نخست آغاز تظاهرات خیابانی استانبول ، نزدیک به ۵۰ درصد از هتل‌ها و بلیت‌های رزرو شده لغو شدند .

وی افزود : بعضی از این رزروی‌ها به اکتبر یا نوامبر آینده منتقل شدند . بخش گردشگری نیز به شدت تحت تاثیر این درگیری‌ها قرار گرفت ، به طوری که بسیاری از کنفرانس‌ها و نشست‌های بین‌المللی که قرار بود تابستان امسال در ترکیه برگزار شوند به حال تعلیق درآمده‌اند . بیرنجی اوغلو اظهار کرد : با توجه به اینکه بسیاری از نشست‌های معمولی و کم‌ اهمیت لغو شده است ، مسئولان ذیربط تمام تلاش خود را برای آرام کردن اوضاع و از بین بردن نگرانی مسوولان برگزاری نشست‌های بزرگ بین‌المللی ماه اوت و سپتامبر انجام می‌دهند .

ترکیه طی هفته اخیر شاهد اعتراضات مردمی در میدان "تقسیم" استانبول بوده است . این اعتراضات ابتدا در مورد تغییر کاربردی تفرجگاه «جیزی» بود که بعد به اعتراضات ضدحکومتی و درخواست کناره‌گیری «رجب‌طیب اردوغان» ، نخست وزیر ترکیه تبدیل شد .