نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شهروندان خاورمیانه گردشگری اتریش را متحول کرده‌اند

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/03/29

گردشگران کشورهای منطقه خاورمیانه صنعت گردشگری اتریش را در سال ۲۰۱۲ متحول کردند . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، «دفتر ملی گردشگری اتریش» روز سه‌شنبه در گزارشی از رشد ۳۵ درصدی گردشگران ورودی به اتریش از کشورهای خاورمیانه در سال ۲۰۱۲ خبر داد .

در این بیانیه با اشاره به اینکه گردشگران خاورمیانه که بیشتر آنها در کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس هستند ،‌ صنعت گردشگری اتریش را متحول کرده‌اند ، حضور این تعداد گردشگران خاورمیانه را در طول ۲۰ سال گذشته بی‌سابقه خوانده شده است .

در این میان بیشتر گردشگران از کشورهای عربستان و امارات و مقصد بیشتر این گردشگران نیز شهر «وین» ، پایتخت اتریش ، بوده است . این شهر پایتخت جهانی موسیقی است و زادگاه بسیاری از آهنگسازان و بزرگان موسیقی شناخته می‌شود . در وین همچنین خانه‌هایی وجود دارد که تعدادی از آهنگسازان و بزرگان موسیقی از جمله بتهوون در آنها زندگی کرده‌اند .