نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قطر برای گردشگران جام ‌جهانی فوتبال جزیره تفریحی می‌سازد

دولت قطر به منظور میزبانی هر چه بهتر از گردشگرانی که در طول برگزاری مسابقات جام ‌جهانی به این کشور سفر می‌کنند ، قصد دارد با هزینه 5.5 میلیارد دلار جزیره‌ای تفریحی در سواحل دوحه بسازد .
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، شرکت تجاری «بروه» در قطر از طرح ساخت یک جزیره تفریحی در سواحل شهر دوحه با هزینه 5.5 میلیارد دلار برای میزبانی از تماشاچیان مسابقات جام ‌جهانی 2022 خبر داد .

براساس گزارش روزنامه «الشرق» قطر ، این جزیره که «المها» نام خواهد گرفت ، دارای ویلاهای مجلل ، پارک آبی و پنج هتل بزرگ برای میزبانی از طرفداران فوتبال است .
«عبدالله سبیعی» ، مدیر اجرایی این شرکت در حاشیه کنفرانسی در دوحه اعلام کرد : هتل‌های این جزیره تفریحی امکان اسکان 25 هزار نفر را دارند . کشتی‌های مسافربری هم می‌توانند به مدت یک تا دو هفته در سواحل این جزیره مستقر شوند . انتظار می‌رود با آغاز اجرای پروژه‌های ویژه مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر ، نیاز به هتل‌ها در این شهر افزایش یابد .

سبیعی افزود : ساخت این جزیره تفریحی در حدود 20 میلیارد ریال قطر (معادل 5.5 میلیارد دلار) هزینه در برخواهد داشت . این پروژه هم اکنون در مراحل اولیه ساخت به سر می‌برد .
وی ادامه داد : این شرکت تاکنون توانسته موافقت شورای عالی قطر مبنی بر خرید یک میلیون متر مکعب زمین و ساخت یک استادیوم ویژه مسابقات جام‌جهانی را به دست آورد ، اما هنوز در مورد قیمت زمین به توافق نرسیده است .