امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶20 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

جاذبه‌های گردشگری پرو با تله‌کابین به هم متصل می‌شوند

جاذبه‌های گردشگری پرو با تله‌کابین به هم متصل می‌شوند
276 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/27
: تاریخ

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، رئیس جمهوری پرو از طرح جدیدش برای توسعه صنعت گردشگری این کشور با اتصال جاذبه‌های گردشگری به یکدیگر با تله‌کابین خبر داد .
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، در قالب این طرح که اجرای فاز اول آن از ماه جولای آغاز می‌شود ،‌ کوهستان «آپوریماک» که مقصد نخست صنعت گردشگری پرو به شمار می‌رود به شهر تاریخی «سوسکو» متصل می‌شود .

سوسکو که همانند «ماچوپیچو» یادگاری از تمدن اینکاها بوده و در ارتفاعات واقع شده است ، آثار تاریخی ارزشمندی را در قالب یک پارک باستان ‌شناسی در خود جای داده و تنها در سال 2011 میزبان بیش از دو میلیون گردشگر بود .
این خط تله‌کابین به طول پنج کیلومتر با هزینه 47 میلیون دلاری ساخته می‌شود و در آینده نزدیک و با اجرای فاز دوم این پروژه تا ماچوپیچو امتداد خواهد یافت .

ماچوپیچو نیز در طول سال‌ها یک شهر دژ نظامی ، مکانی مذهبی و محل استقرار چند کاخ متعلق امپراطوران اینکاها برای استراحت آنها بوده است .
پرو که بیشتر گردشگرانش از کشورهای منطقه آمریکای جنوبی ، فرانسه ، انگلیس ، آرژانتین و آلمان هستند ، در سال 2012 با میزبانی از چهار‌ میلیون گردشگر به درآمد پنج میلیارد دلاری دست یافت و مقصد اول گردشگری منطقه آمریکای لاتین در این سال لقب گرفت .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: