نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جاذبه‌های گردشگری پرو با تله‌کابین به هم متصل می‌شوند

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/03/27

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، رئیس جمهوری پرو از طرح جدیدش برای توسعه صنعت گردشگری این کشور با اتصال جاذبه‌های گردشگری به یکدیگر با تله‌کابین خبر داد .
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، در قالب این طرح که اجرای فاز اول آن از ماه جولای آغاز می‌شود ،‌ کوهستان «آپوریماک» که مقصد نخست صنعت گردشگری پرو به شمار می‌رود به شهر تاریخی «سوسکو» متصل می‌شود .

سوسکو که همانند «ماچوپیچو» یادگاری از تمدن اینکاها بوده و در ارتفاعات واقع شده است ، آثار تاریخی ارزشمندی را در قالب یک پارک باستان ‌شناسی در خود جای داده و تنها در سال 2011 میزبان بیش از دو میلیون گردشگر بود .
این خط تله‌کابین به طول پنج کیلومتر با هزینه 47 میلیون دلاری ساخته می‌شود و در آینده نزدیک و با اجرای فاز دوم این پروژه تا ماچوپیچو امتداد خواهد یافت .

ماچوپیچو نیز در طول سال‌ها یک شهر دژ نظامی ، مکانی مذهبی و محل استقرار چند کاخ متعلق امپراطوران اینکاها برای استراحت آنها بوده است .
پرو که بیشتر گردشگرانش از کشورهای منطقه آمریکای جنوبی ، فرانسه ، انگلیس ، آرژانتین و آلمان هستند ، در سال 2012 با میزبانی از چهار‌ میلیون گردشگر به درآمد پنج میلیارد دلاری دست یافت و مقصد اول گردشگری منطقه آمریکای لاتین در این سال لقب گرفت .