نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ویتنام صاحب پلیس گردشگری می‌شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/03/26

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با افزایش شکایت‌های گردشگران از مردم ویتنام ، وزارت گردشگری و فرهنگ و ورزش این کشور از تشکیل پلیس گردشگر در آینده نزدیک خبر داد .
به گزارش برناما ، در ماه‌های اخیر شکایت‌های گردشگران از رستوران‌ داران و رانندگان تاکسی در ویتنام افزایش چشمگیری داشته و گردشگران این افراد را متهم به اخذ هزینه‌های اضافی کرده‌اند .

در این شرایط ، دولت ویتنام قصد دارد با راه ‌اندازی پلیس گردشگری در شهرهای مختلف از جمله «هانوی» ، پایتخت ویتنام این مشکل را حل کند . کارشناسان بر این باورند که حل نشدن این مشکل می‌تواند در بلند مدت کاهش چشمگیر گردشگران ویتنامی را در پی داشته باشد .
طبق اعلام مسئولان صنعت گردشگری ویتنام ، پلیس‌های گردشگر علاوه ‌بر جلوگیری از کلاهبرداری از گردشگران ، وظیفه راهنمایی آنها را نیز بر عهده خواهند داشت .

ویتنام سال گذشته میلادی میزبان نزدیک به هفت میلیون گردشگر بود و دولت این کشور قصد دارد در قالب یک برنامه‌ 10 ساله ، در سال 2020 به میزبان 10 میلیون گردشگر تبدیل شود .
دولت ویتنام همچنین قصد دارد تا سال‌ 2020 درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به 16 میلیارد دلار در سال برساند که حاصل آن تبدیل درآمدهای حاصل از این صنعت به شش درصد تولید ناخالص داخلی ویتنام خواهد بود .