امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶26 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

ویتنام صاحب پلیس گردشگری می‌شود

ویتنام صاحب پلیس گردشگری می‌شود
214 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/26
: تاریخ

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با افزایش شکایت‌های گردشگران از مردم ویتنام ، وزارت گردشگری و فرهنگ و ورزش این کشور از تشکیل پلیس گردشگر در آینده نزدیک خبر داد .
به گزارش برناما ، در ماه‌های اخیر شکایت‌های گردشگران از رستوران‌ داران و رانندگان تاکسی در ویتنام افزایش چشمگیری داشته و گردشگران این افراد را متهم به اخذ هزینه‌های اضافی کرده‌اند .

در این شرایط ، دولت ویتنام قصد دارد با راه ‌اندازی پلیس گردشگری در شهرهای مختلف از جمله «هانوی» ، پایتخت ویتنام این مشکل را حل کند . کارشناسان بر این باورند که حل نشدن این مشکل می‌تواند در بلند مدت کاهش چشمگیر گردشگران ویتنامی را در پی داشته باشد .
طبق اعلام مسئولان صنعت گردشگری ویتنام ، پلیس‌های گردشگر علاوه ‌بر جلوگیری از کلاهبرداری از گردشگران ، وظیفه راهنمایی آنها را نیز بر عهده خواهند داشت .

ویتنام سال گذشته میلادی میزبان نزدیک به هفت میلیون گردشگر بود و دولت این کشور قصد دارد در قالب یک برنامه‌ 10 ساله ، در سال 2020 به میزبان 10 میلیون گردشگر تبدیل شود .
دولت ویتنام همچنین قصد دارد تا سال‌ 2020 درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را به 16 میلیارد دلار در سال برساند که حاصل آن تبدیل درآمدهای حاصل از این صنعت به شش درصد تولید ناخالص داخلی ویتنام خواهد بود .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: