نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جاذبه های گردشگری ایبیزا

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/03/25

یکی از جزایر چهارگانه بالئارس در اسپانیا ، ایبیزا جزیره کاتالانیایی است . این جزیره زیبا و رویایی در ۷۹ کیلومتری شهر والنسیا واقع شده است . دلربایی و زیبایی این بهشت تاریخی گردشگران زیادی را در ایام سال به خود جذب میکند . بندر شهر ایبیزا یکی از جذابترین مکان های افسانه ای این جزیره است که به ثبت میراث فرهنگی سازمان جهانی جهانگردی رسیده است .
به دلیل زیبایی منحصر به فرد و مناظر باشکوه در میان گردشگران به "جزیره‌ سفید" مشهور شده است . بزرگترین شهر این جزیره‌ یکصد و سی‌ هزار نفری که از لحاظ اداری به پنج بخش تقسیم میشود ، شهر "ایبیزا تاون" یا به اصطلاح مردم محلی "ویلا" نام دارد .

دمای هوا به طور متوسط در گرمترین زمان سال (مرداد ماه) به سی‌ درجه و در خنکترین زمان سال (دی‌ ماه) به پانزده درجه سانتیگراد می‌رسد . زبان مردم این جزیره‌ توریستی "کاتالان" می‌باشد که از لحاظ ساختاری شبیه اسپانیایی ، فرانسه و ایتالیایی (لاتین) است . با این حال به دلیل توریستی بودن ، اغلب ساکنان جزیره‌ به زبانهای آلمانی‌ و انگلیسی تسلط دارند .
سواحل آرام و دیدنی‌ در کنار منظره کوه‌های پوشیده از درختان کاج ، رستورانهای ساحلی و هتلهای با شکوه و امکانات تفریحی گوناگون ، ایبیزا را به مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات گردشگران تبدیل کرده است .

بیشتر غذاهای این جزیره‌ ، مدیترانه ایست و شیرینی‌ ویژهٔ محلی آن به نام "فلون" مورد توجه گردشگران است .
با وجود اینکه ایبیزا مقصدی برای تفریح و استراحت است ، اما بخش زیادی از این جزیره‌ زیبا به ثبت میراث جهانی‌ یونسکو رسیده و در حفاظت سازمانهای مربوط است . به عنوانه نمونه می‌توان به بنای یادبود "کریستف کلمب" و منظره بی نظیر "انگشت خدا" اشاره کرد .