نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آینده سفر با تلفن‏های هوشمند همراه است

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/03/22

طبق بررسی‎های انجام شده از سوی "بنیاد جهانی نیلسون" که یک موسسه مطالعاتی و مشاوره در زمینه بازاریابی و شناخت گرایش مشتریان است ، تا سال 2015 از هر 10 مشتری صنعت گردشگری انتظار می‏رود که 9 نفر دارای اشتراک تلفن همراه باشد . این بنیاد تحقیقاتی که در زمینه  ارزیابی موفقیت تبلیغات تلوزیونی و دیگر رسانه‎های گروهی در سطح جهانی فعالیت می‌کند ، این بررسی ها را که 31 اگوست 2011 منتشر شده ، براساس پاسخ بیش از 28000 مشتری آنلاین از 56 کشور جهان در سراسر آسیا و اقیانوسیه ، اروپا و امریکا ، خاورمیانه و افریقا ، انجام داده است .
طبق همین بررسی‌ها ، تا سال 2015 از هر 10 مشتری صنعت گردشگری انتظار می‏رود که 9 نفر دارای اشتراک تلفن همراه باشد . این گسترش دسترسی به امکانات گوشی همراه ، از هم اکنون سبب تغییرات چشمگیری در وضعیت ابزارهای سفر و گردشگری و نحوه دریافت خدمات و ارتباط گردشگران با موسسات گردشگری شده و به طور کلی تمامی فعالیت‎های جاری در بازارهای گردشگری جهان را به نحوی تحت تاثیر قرار داده است .
 
طبق همین بررسی ، در ادامه این روند فزاینده ، از مجموع دارندگان گوشی همراه ، تا سال 2015 حدود 29 درصد از مسافران با استفاده از اپلیکیشن‎های موبایل معاملات خو د را برای رزرو پرواز و خدمات سفر هوایی انجام می‎دهند . 30 درصد نیز با استفاده از سرویس‎های تلفن همراه برای رزرو هتل و معاملات مربوط به آن اقدام می‌کنند .
همچنین روشن شده است که 15 درصد از گردشگران جهان با استفاده از نرم افزارهای موجود در تلفن‎های همراه ، برنامه تعطیلات پیش روی خود را تنظیم می‎کنند . این بررسی‏ها نشان می‎دهد که 85 درصد از مسافران و گردشگران سفرهای تفریحی و سرگرمی در سفرهای خارج از کشور خود ؛ از تلفن‎های هوشمند استفاده خواهند کرد و 72 درصد از گردشگران قادرند با استفاده از این فناوری‎های نو ، مطالب و عکس‎های مربوط به گذراندن تعطیلات خود را در حالی که هنوز در تعیطلات به سر می‎برند ، در شبکه های اجتماعی منتشر کنند .
 
همچنین 46 درصد از گردشگران در حالی که هنوز در تعطیلات به سر می‎برند قادرند با استفاده از این فناوری‎ها مطالب یا ایمیل خود را چک کنند . 70 درصد نیز قادرند در دوران گذراندن تعطیلات ، استتوس فیس بوک خود را به روز کنند . در میان تمامی کاربردهای گوشی همراه ، این فناوری و امکانات آن در 5 مورد بیش از همه تصویر و فضای فعالیت‏های گردشگری را تحت تاثیر قرار داده است زیرا گردشگران اساسا در این 5 زمینه به امکانات تازه‎ای دسترسی یافته اند که شامل عکاسی ، استفاده از مشخصات جغرافیایی در نقشه‎ها ، جستجو برای رستوران‏ها ، ‎جستجو برای جاذبه‎های گردشگری و شناسایی انواع مراسم یا فعالیت‎های جذاب برای گردشگران و همچنین بررسی‎های قبل از پرواز است .
طبق همین بررسی‎ها یک سوم پاسخ دهندگان اعلام کرده‎اند که به بنرها و یا ویدئوهای تبلیغاتی در موبایل‎ها ، تبلت‎ها و تلفن‎های هوشمند ، اعتماد دارند .