نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسجدجامعي: شهرداري خانه جلال و سيمين را حفظ کند

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1390/12/24
خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه شهري ـ عضو کميسيون فرهنگي شوراي شهر با اشاره به اينکه مرحوم سيمين دانشور اخيرا نگران تخريب اين خانه بود، گفت: خانه جلال و سيمين محل حضور شخصيت‌هاي تراز اول اجتماعي و ادبي همچون آيت الله طالقاني، بازرگان، نيما يوشيج، غلامحسين ساعدي و سهراب سپهري بوده است. او با اشاره به پيگيري شوراي شهر و شهرداري تهران براي حفظ «خانه پروين اعتصامي» تاكيد كرد: همانگونه كه خانه پروين خانه شعر ايران است، خانه سيمين و جلال نيز خانه ادبيات و داستان ايران معاصر است. به گفته مسجد جامعي اعتباري براي خريد خانه پروين از پيش‌بيني شده است و شهرداري تهران بايد در سال آينده نسبت به تملك و تثبيت اين خانه اقدام كند. او با بيان اينکه طراح خانه جلال آل‌احمد خود اين نويسنده است، افزود: معماري اين خانه متعلق به سال 1330 است. خانه جلال و سيمين با درهاي چوبي، نماي آجري و سردرها و پنجره‌ها و حوض ميان حياط و نيز درختان سروي كه يكي از آنها هم قطع شده است، مصداق بارز يك خانه ايراني است. مسجد جامعي با بيان اينكه نام بن‌بستي كه اين خانه در آن واقع شده را نيز جلال آل احمد انتخاب کرده،‌ اضافه کرد: اين كوچه به سليقه جلال به نام بن بست ارض نامگذاري شده و هنوز باقي مانده است. اين عضو شوراي شهر تهران با تاكيد بر اينكه خانه جلال و سيمين منشا تحولات ادبي و اجتماعي و محل رفت و آمد بزرگاني با گرايش‌هاي مختلف بوده است، بر ضرورت حفظ اين خانه تاكيد كرد و خواستار پيش‌بيني تمهيداتي از سوي شهرداري تهران در اين خصوص شد.