نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

لايحه بودجه 91، طرح وزارتخانه شدن سازمان ميراث فرهنگي را بي نتيجه مي گذارد

خبرگزاري ميراث فرهنگي و گردشگري – گروه مجلس - نماينده مردم خرمشهر در مجلس شوراي اسلامي معتقد است، با توجه بررسي و رسيدگي به لايحه بودجه سال 91 و انتخابات مجلس نهم، نمايندگان زمان لازم براي پيگيري طرح وزارتخانه شدن سازمان ميراث فرهنگي را نخواهند داشت و اين طرح بي نتيجه خواهد ماند. مصطفي مطورزاه درباره پيگيري طرح وزارتخانه شدن سازمان ميراث فرهنگي به خبرگزاري CHN گفت: اين طرح که از سوي برخي نمايندگان ارائه شده است، اهميت فراواني دارد. اگرچه اين طرح اکنون با جديت در حال پيگيري است، اما تراکم کارها در روزهاي آخر مجلس هشتم آنچنان زياد است که بعيد مي دانم نمايندگان زمان لازم براي رسيدگي به اين طرح و اجراي آن را داشته باشند. پيش از اين علي اکبر اوليا، نماينده مردم يزد در گفت و گو با خبرگزاري CHN از تهيه طرح تبديل سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و صنايع دستي از معاونت رياست جمهوري به وزارتخانه خبر داده بود و گفته بود:‌ « اين طرح 25 امضا دارد و بدون شک تعداد اين امضاء ها افزايش مي‌يابد.» وي با بيان اينکه «از اين طريق مجلس مي‌تواند بر عملکرد مسئول و وزير آن دخل و تصرف و نظارت داشته باشد»، گفته بود: «منتظر يک فرصت مناسب هستيم تا اين موضوع را نهايي کنيم. احتمالاً‌اين طرح را دو فوريتي مطرح مي‌کنيم تا در اين مجلس به نتيجه برسد.» با اين حال نماينده مردم خرمشهر درباره اين که آيا نمايندگان مي توانند اين طرح را در مجلس هشتم به نتيجه برسانند، توضيح داد: « تراکم کارها در مجلس هشتم و به خصوص در روزهاي پاياني بسيار زياد است. از سوي ديگر مجلس در روزهاي پاياني سال لايحه بودجه سال 91 را که زمان تحويل آن به مجلس به موضوعي بحث انگير مبدل شده است را در دستور کار دارد». مطورزاده در ادامه تاکيد کرد: از ديگر سو موضوع انتخابات مجلس نهم مطرح است. بر همين اساس نمايندگان هم بايد به کارهاي کارهاي مجلس رسيدگي کنند و هم بايد براي رقابت هاي انتخاباتي در حوزه انتخابيه خود حضور داشته باشند. از اين رو بعيد مي‌دانم طرح وزارتخانه شدن سازمان ميراث فرهنگي به عمر مجلس هشتم برسد. بررسي بودجه هم قطعاً به سال آينده منتقل خواهد شد و روزهاي پاياني مجلس هشتم را به خود اختصاص خواهد داد. نماينده خرمشهر با اشاره به اهميت طرح وزارتخانه شدن سازمان ميراث فرهنگي نيز توضيح داد: اين طرح تنها ابزار نظارتي نمايندگان مجلس است. تنها راهکار نمايندگان اين است که وزارتخانه اي باشد. به وزيري راي اعتماد بدهند و در صورت وجود کاستي ها، سوال از وي پرسيده يا تذکر داده شود. يا در صورت بر طرف نشدن مشکلات وزير مورد نظر استيضاح شود. درباره سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري هم اين موضوع مهم است که نمايندگان در صورت وزارتخانه شدن اين سازمان مي توانند نظارت بيشتري بر آن داشته باشند. اما از نظر کارشناسي اين طرح نيازمند بررسي هاي بيشتري است.