امروز شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶23 September 2017
جستجوی سفربانک
close
اخبار آژانس ها >

هند برای جذب گردشگر به بازیگران انگلیسی متوسل شد

هند برای جذب گردشگر به بازیگران انگلیسی متوسل شد
205 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/22
: تاریخ

هند در راستای جذب بیشتر گردشگران انگلیسی ‌، به چهره های سرشناس سینما هنری و ورزشی روی آورده است . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، دفاتر گردشگری هند در انگلیس برای ترغیب بیشتر گردشگران انگلیسی به سفر به این کشور به ستارگان تلویزیونی و ورزشی انگلیس متوسل شدند .
در آخرین مورد این اقدامات از کمدین مشهور انگلیس «جیمی کریکت» برای معرفی جاذبه‌های گردشگری هند در یکی از دفاتر گردشگری هند در انگلیس استفاده شد .

در این شرایط وزارت گردشگری هند قصد دارد در آینده نزدیک از ستارگان سینمای انگلیس و همچنین فوتبالیست‌های انگلیسی شاغل در لیگ برتر نیز برای معرفی جاذبه‌های گردشگری این گردشگری این کشور استفاده کنند .
به گزارش دیلی‌میل ، در حال حاضر بیشتر گردشگران انگلیسی هند گردشگران درمانی هستند که به دلیل هزینه پایین انجام اعمال جراحی در کلینیک‌های این کشور در مقایسه با کلینیک‌های انگلیس و اروپا راهی هند می‌شوند .

گردشگران درمانی در طول مدت درمان خود تحت پوشش بیمه درمانی قرار می‌گیرند که این امر تا به‌ حال نقش مهمی در جذب گردشگران درمانی به هند ایفا کرده است . همچنین علاوه بر خدمات درمانی ، یوگا و مراقبه نیز به گردشگران آموزش داده شده و برای درمان ، از طب سنتی هند نیز استفاده می‌شود .
مسئولان صنعت گردشگری‌اش قصد دارند با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور با جذب سرمایه ‌گذاری خارجی ، هند را به مقصد ‌۵۰ میلیون گردشگر در سال ۲۰۲۰ تبدیل کنند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: