نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هند برای جذب گردشگر به بازیگران انگلیسی متوسل شد

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1392/03/22

هند در راستای جذب بیشتر گردشگران انگلیسی ‌، به چهره های سرشناس سینما هنری و ورزشی روی آورده است . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، دفاتر گردشگری هند در انگلیس برای ترغیب بیشتر گردشگران انگلیسی به سفر به این کشور به ستارگان تلویزیونی و ورزشی انگلیس متوسل شدند .
در آخرین مورد این اقدامات از کمدین مشهور انگلیس «جیمی کریکت» برای معرفی جاذبه‌های گردشگری هند در یکی از دفاتر گردشگری هند در انگلیس استفاده شد .

در این شرایط وزارت گردشگری هند قصد دارد در آینده نزدیک از ستارگان سینمای انگلیس و همچنین فوتبالیست‌های انگلیسی شاغل در لیگ برتر نیز برای معرفی جاذبه‌های گردشگری این گردشگری این کشور استفاده کنند .
به گزارش دیلی‌میل ، در حال حاضر بیشتر گردشگران انگلیسی هند گردشگران درمانی هستند که به دلیل هزینه پایین انجام اعمال جراحی در کلینیک‌های این کشور در مقایسه با کلینیک‌های انگلیس و اروپا راهی هند می‌شوند .

گردشگران درمانی در طول مدت درمان خود تحت پوشش بیمه درمانی قرار می‌گیرند که این امر تا به‌ حال نقش مهمی در جذب گردشگران درمانی به هند ایفا کرده است . همچنین علاوه بر خدمات درمانی ، یوگا و مراقبه نیز به گردشگران آموزش داده شده و برای درمان ، از طب سنتی هند نیز استفاده می‌شود .
مسئولان صنعت گردشگری‌اش قصد دارند با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور با جذب سرمایه ‌گذاری خارجی ، هند را به مقصد ‌۵۰ میلیون گردشگر در سال ۲۰۲۰ تبدیل کنند .