امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶21 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

درآمد ۳ میلیارد دلاری نیجریه از «بازار گردشگری عرب» در دبی

درآمد ۳ میلیارد دلاری نیجریه از «بازار گردشگری عرب» در دبی
324 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/21
: تاریخ

نیجریه توانست در جریان برگزاری «بازار گردشگری عرب» در دبی حدود سه میلیارد دلار سرمایه‌گذاری جذب صنعت گردشگری‌اش کند .
به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مقامات صنعت گردشگری نیجریه اعلام کرد ، حضور این کشور در بیستمین دوره نمایشگاه چهار روزه «بازار گردشگری عرب» موجب جذب سه میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری این کشور شده است .

به گزارش آل‌افریکا ، در غرفه نیجریه که یکی از پربازدید کننده‌ترین غرفه‌های نمایشگاه امسال بوده و از نظر وسعت یکی از پنج غرفه بزرگ نمایشگاه امسال محسوب می‌شد ، جاذبه‌های گردشگری این کشور از جمله جاذبه‌های صنعت گردشگری و همچنین امکانات سرمایه‌گذاری در دو شهر «آبوجا» و «لاگوس» به سرمایه‌گذاران عرب معرفی شدند .
نیجریه در سال‌های اخیر عملکرد خوبی در جذب گردشگر داشته‌اند و دولت این کشور قصد دارد با راه‌اندازی ۳۷ مقصد جدید گردشگری در مناطق مختلف این کشور با استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی ، زمینه‌ اشتغال ۲۰ میلیون از جمعیت ۱۶۰ میلیونی نیجریه را در صنعت گردشگری و صنایع مرتبط فراهم کند که این امر این کشور را به مقصد نخست گردشگری قاره‌ آفریقا در سال ۲۰۲۰ تبدیل خواهد کرد .

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری «بازار گردشگری عرب» یا همان ATM که نخستین دوره‌ آن در سال‌های ۱۹۹۴ میلادی برگزار شد و از آن به عنوان یکی از ۱۰ نمایشگاه بین‌المللی برتر صنعت گردشگری نام برده می‌شود ، پنجشنبه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی دبی در امارات پایان یافت .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: