نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درآمد ۳ میلیارد دلاری نیجریه از «بازار گردشگری عرب» در دبی

نیجریه توانست در جریان برگزاری «بازار گردشگری عرب» در دبی حدود سه میلیارد دلار سرمایه‌گذاری جذب صنعت گردشگری‌اش کند .
به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، یکی از مقامات صنعت گردشگری نیجریه اعلام کرد ، حضور این کشور در بیستمین دوره نمایشگاه چهار روزه «بازار گردشگری عرب» موجب جذب سه میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری این کشور شده است .

به گزارش آل‌افریکا ، در غرفه نیجریه که یکی از پربازدید کننده‌ترین غرفه‌های نمایشگاه امسال بوده و از نظر وسعت یکی از پنج غرفه بزرگ نمایشگاه امسال محسوب می‌شد ، جاذبه‌های گردشگری این کشور از جمله جاذبه‌های صنعت گردشگری و همچنین امکانات سرمایه‌گذاری در دو شهر «آبوجا» و «لاگوس» به سرمایه‌گذاران عرب معرفی شدند .
نیجریه در سال‌های اخیر عملکرد خوبی در جذب گردشگر داشته‌اند و دولت این کشور قصد دارد با راه‌اندازی ۳۷ مقصد جدید گردشگری در مناطق مختلف این کشور با استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی ، زمینه‌ اشتغال ۲۰ میلیون از جمعیت ۱۶۰ میلیونی نیجریه را در صنعت گردشگری و صنایع مرتبط فراهم کند که این امر این کشور را به مقصد نخست گردشگری قاره‌ آفریقا در سال ۲۰۲۰ تبدیل خواهد کرد .

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری «بازار گردشگری عرب» یا همان ATM که نخستین دوره‌ آن در سال‌های ۱۹۹۴ میلادی برگزار شد و از آن به عنوان یکی از ۱۰ نمایشگاه بین‌المللی برتر صنعت گردشگری نام برده می‌شود ، پنجشنبه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی دبی در امارات پایان یافت .