نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشوری با بیشترین مسافرت داخلی در جهان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/03/20

جشن بهار و سال نو سنتی در چین موسم مناسب سفر و گردشگری مردم این كشور است كه امسال هم به رغم افزایش هزینه ها رونق داشت .
خبرگزاری توریسم نیوز : آمار رسمی نشان می دهد در مدت پانزده روز بیش از یك میلیارد و دویست و پنجاه میلیون نفر از مردم چین مسافرت كرده اند .

در همین مدت بیش از پانصد میلیون نفر در سراسر چین برای سفر از اتوبوس استفاده كرده اند ، نزدیك به چهارصد میلیون نفر با قطار ، سی میلیون نفر با هواپیما و هشت میلیون نفر هم بوسیله كشتی جابجا شده اند .
دولت چین امسال برای تشویق مردم به سفر رفت و آمد در بزرگراه های سراسر این كشور را رایگان كرد تا هم از راهبندان جلوگیری كند و هم هزینه های سفر كمتر شود .

مشكلات تهیه بلیت سفر سبب شد امسال با اجرای یك طرح ابتكاری دویست هزار نفر با خودروی دیگران و به صورت رایگان همسفر شوند . در این روش جالب افراد بدون وسیله و از سفر بازمانده از طریق یك پایگاه اینترنتی و پیامك با دارندگان خودروی شخصی بدون مسافر با مقصد مشترك به یكدیگر معرفی شدند . سپس با مراجعه و ثبت هویت و مشخصات فردی و رعایت نكات امنیت اجتماعی سفری دوستانه و رایگان را با یكدیگر آغاز كردند .
مجریان این طرح می گویند در جامعه چین هنوز كسانی هستند كه عواطف انسانی و مهربانی نسبت به دیگران دارند و در شرایط خاص بدون چشمداشتی به هموطنان خود كمك می كنند .
با این حال گروهی از مردم چین به رغم سرمای شدید هوا با موتورسیكلت بار سفر بستند .