نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پارک جنگلی کشپل چمستان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/03/19

در حوزه استان مازندران شهرستان نور شهر چمستان در مسیر ییلاقی لاویج و در حد فاصل ۲/۵ کیلومتری از چمستان با موقعیت جغرافیایی از شمال به جاده نور - چمستان و از جنوب به کوه لاویج و آب گرم لاویج و شرق به جنگلهای چمستان و از غرب به لاویج رود و شهرک صنعتی چمستان واقع شده ‌است .
این عرصه بمساحت ۷/۲۱ هکتار می‌باشد و از نظر پوشش نیز دارای شش تیپ جنگلی توسکا - لرک و توسکا – توسکا و بلوط – افرا ، بلوط – ممرز – انجیلی و ممرز – انجیل است .

نظر به اینکه از این محدوه بعنوان تفرجگاه در گذشته مورد استفاده واقع می‌گردید ( و همچنین بخاطر وجود سنگ آهن در رودخانه این مسیر قدیما دارای کوره‌های ساچمه سازی بوده ‌است که هنوز هم بقایای آن موجود می‌باشد ) و در واقع وجود چشمه‌های با دبی خوب این امکان را برای استفاده فراهم نموده و از طرف شهرداری چمستان تاسیسات و تسهیلات پراکنده بدون طرح از قبیل چشمه آب معدنی ، آلاچیق ، حصار نرده‌ای ، پله سنگی ، فروشگاه مواد غذایی و کته کبابی ، پارک بازی برای بچه‌ها و زمین بازی فوتبال و والیبال و سرویس بهداشتی صورت گرفته بود که در طی موافقت اداره کل منابع طبیعی منطقه ساری و سازمان جنگلها در واگذاری اجرای طرح مدیریت بهره وری به شهرداری چمستان اقدام به تهیه طرح هادی شده ‌است که در زون متمرکز انواع امکانات و تسهیلات مجاز در تفرجگاه و در زون بازسازی نیز برای بهره گیری در آینده اقدام به نهالکاری با استفاده از گونه‌های بومی خواهد شد . لازم به ذکر است منابع مالی این طرح از طریق شهرداری چمستان تامین خواهد شد .