نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گرانترین تور گردشگری جهان

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1392/03/13

یک آژانس مسافرتی در لندن یک تور ویژه گردشگری برای بازدید ۹۶۲ اثر تاریخی ثبت شده در میراث فرهنگی یونسکو ترتیب داده که مدت آن دو سال و قیمت آن یک میلیون و ۱۵۸ هزار یورو (بیش از یک و نیم میلیون دلار) است .

به گزارش سرويس بين‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از دويچه وله ، آژانس مسافرتی "هرلینگهام تراول" که در زمینه‌ برنامه‌ ریزی سفرهای تفریحی لوکس تخصص دارد ، به مشتریانش این امکان را می‌دهد که از تمامی ۹۶۲ اثر تاریخی یکجا در سفری که دو سال به طول می‌انجامد ، دیدن کنند .

هزینه‌ این سفر برای دو نفر ۱ میلیون و ۱۵۸ هزار یورو است و هم اینک رکورد گرانترین تور گردشگری جهان را به خود اختصاص داده است .
گفته مي شود اين آژانس تاکنون تنها "پنج تقاضای حتمی" برای رزرو تور گردشگری میراث جهانی یونسکو از سراسر جهان از جمله کشورهای چین و انگليس دریافت کرده ‌است .