امروز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶20 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

ایتالیا مقصد جدید گردشگران هندی

ایتالیا مقصد جدید گردشگران هندی
276 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/13
: تاریخ

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، با راه ‌اندازی دومین دفتر گردشگری ایتالیا در هند در روز یکشنبه ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این کشور در آینده نزدیک به یکی از مقاصد اصلی گردشگران هندی تبدیل شود .
به گزارش هندو ، در سال ۲۰۰۱ نخستین دفتر گردشگری ایتالیا در شهر «دهلی‌نو» گشایش یافت و اکنون پس از بیش از یک دهه دومین دفتر گردشگری ایتالیا در شهر «بمبئی» گشایش یافته است .

ایتالیا در سال ۲۰۰۱ تنها میزبان ۶۹ هزار گردشگر هندی بود که با اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر از سوی شورای صنعت گردشگری ایتالیا به رقم ۲۵۰ هزار گردشگر در سال ۲۰۱۲ رسید .
در دفاتر گردشگری ایتالیا در هند علاوه ‌بر جاذبه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری این کشور ، بازدید کنندگان با شرایط سفر به ایتالیا از جمله شرایط صدور ویزای گردشگری انفرادی و گروهی و همچنین بسته‌های متنوع گردشگری با قیمت‌های مختلف براساس کیفیت خدمات ارائه شده و زمان اقامت گردشگران آشنا می‌شوند .

ایتالیا به دلیل داشتن آب ‌و هوای مدیترانه‌ای و جاذبه‌های گردشگری متنوع از جمله آثار تاریخی از تمدن روم باستان از کشورهای محبوب گردشگران است .
این کشور سالانه به طور متوسط میزبان ‌۲۰ میلیون گردشگر است که این امر صنعت گردشگری را به یکی از ارکان اقتصاد ایتالیا تبدیل کرده و پنج درصد از تولید ناخالص داخلی ایتالیا به این صنعت اختصاص یافته است .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: