نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ایتالیا مقصد جدید گردشگران هندی

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1392/03/13

به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، با راه ‌اندازی دومین دفتر گردشگری ایتالیا در هند در روز یکشنبه ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند این کشور در آینده نزدیک به یکی از مقاصد اصلی گردشگران هندی تبدیل شود .
به گزارش هندو ، در سال ۲۰۰۱ نخستین دفتر گردشگری ایتالیا در شهر «دهلی‌نو» گشایش یافت و اکنون پس از بیش از یک دهه دومین دفتر گردشگری ایتالیا در شهر «بمبئی» گشایش یافته است .

ایتالیا در سال ۲۰۰۱ تنها میزبان ۶۹ هزار گردشگر هندی بود که با اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر از سوی شورای صنعت گردشگری ایتالیا به رقم ۲۵۰ هزار گردشگر در سال ۲۰۱۲ رسید .
در دفاتر گردشگری ایتالیا در هند علاوه ‌بر جاذبه‌های معرفی جاذبه‌های گردشگری این کشور ، بازدید کنندگان با شرایط سفر به ایتالیا از جمله شرایط صدور ویزای گردشگری انفرادی و گروهی و همچنین بسته‌های متنوع گردشگری با قیمت‌های مختلف براساس کیفیت خدمات ارائه شده و زمان اقامت گردشگران آشنا می‌شوند .

ایتالیا به دلیل داشتن آب ‌و هوای مدیترانه‌ای و جاذبه‌های گردشگری متنوع از جمله آثار تاریخی از تمدن روم باستان از کشورهای محبوب گردشگران است .
این کشور سالانه به طور متوسط میزبان ‌۲۰ میلیون گردشگر است که این امر صنعت گردشگری را به یکی از ارکان اقتصاد ایتالیا تبدیل کرده و پنج درصد از تولید ناخالص داخلی ایتالیا به این صنعت اختصاص یافته است .