امروز جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶18 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

لائوس مقصد برتر «شورای گردشگری اروپا» شد

لائوس مقصد برتر «شورای گردشگری اروپا» شد
293 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/12
: تاریخ

"شورای گردشگری اروپا" لائوس را به عنوان مقصد برتر گردشگری سال ۲۰۱۳ انتخاب کرد . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، «شورای گردشگری و تجارت اروپا» روز چهارشنبه کشور لائوس را به عنوان مقصد برتر گردشگری در سال ۲۰۱۳ برگزید .
به گزارش شین‌هوا ، این شورا که مقّر آن در شهر بخارست رومانی است و یک سازمان غیر دولتی محسوب می‌شود ، سال‌ها قبل با هدف شناسایی مقاصد گردشگری مورد علاقه‌ گردشگران اروپایی تاسیس شد .

این شورا با در نظر گرفتن فاکتورهای متفاوت از جمله هزینه پایین اقامت ، سهولت در سفر ، امنیت گردشگران ، امکانات رفاهی ارائه شده ، سهولت در دسترسی به جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی ، سهولت در سرمایه ‌گذاری ، حفاظت از محوطه‌های تاریخی و تاثیر صنعت گردشگری بر افزایش تولید ناخالص داخلی ، لائوس را به عنوان مقصد برتر گردشگری گردشگران اروپایی در سال جاری میلادی اعلام کرد .

لائوس که از جنگل‌ های بکر ، آثار تاریخی ارزشمند و رودهای پرآب بهره می‌برد ، به عنوان یکی از آخرین کشورهای کمونیست جهان از سال‌ها قبل و در قالب اقدامات مقامات ارشد این کشور برای تبدیل به مقصد جهانی گردشگری رشد چشمگیر صنعت گردشگری‌اش را تجربه کرده و در حال حاضر این صنعت موتور محرک اقتصاد لائوس محسوب می‌شود .

لائوس در جنوب ‌شرق آسیا در سال ۲۰۱۲ میزبان سه میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر بود که از رشد ۲۲ درصدی گردشگران این کشور در مقایسه با سال ۲۰۱۱ حکایت دارد .
در این شرایط کارشناسان آینده‌ پیش‌ روی صنعت گردشگری لائوس را درخشان دانسته و بر این باورند که این کشور در آینده‌ نزدیک به یکی از مقاصد گردشگری برتر قاره‌ آسیا تبدیل می‌شود .
صنعت گردشگری دومین منبع درآمد لائوس پس از صادرات محصولات کشاورزی بوده و هزاران نفر از نیروی کار این کشور در این صنعت و صنایع مرتبط گردشگری به کار اشتغال دارند .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: