نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

لائوس مقصد برتر «شورای گردشگری اروپا» شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1392/03/12

"شورای گردشگری اروپا" لائوس را به عنوان مقصد برتر گردشگری سال ۲۰۱۳ انتخاب کرد . به گزارش توریست ها به نقل از ایسنا ، «شورای گردشگری و تجارت اروپا» روز چهارشنبه کشور لائوس را به عنوان مقصد برتر گردشگری در سال ۲۰۱۳ برگزید .
به گزارش شین‌هوا ، این شورا که مقّر آن در شهر بخارست رومانی است و یک سازمان غیر دولتی محسوب می‌شود ، سال‌ها قبل با هدف شناسایی مقاصد گردشگری مورد علاقه‌ گردشگران اروپایی تاسیس شد .

این شورا با در نظر گرفتن فاکتورهای متفاوت از جمله هزینه پایین اقامت ، سهولت در سفر ، امنیت گردشگران ، امکانات رفاهی ارائه شده ، سهولت در دسترسی به جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی ، سهولت در سرمایه ‌گذاری ، حفاظت از محوطه‌های تاریخی و تاثیر صنعت گردشگری بر افزایش تولید ناخالص داخلی ، لائوس را به عنوان مقصد برتر گردشگری گردشگران اروپایی در سال جاری میلادی اعلام کرد .

لائوس که از جنگل‌ های بکر ، آثار تاریخی ارزشمند و رودهای پرآب بهره می‌برد ، به عنوان یکی از آخرین کشورهای کمونیست جهان از سال‌ها قبل و در قالب اقدامات مقامات ارشد این کشور برای تبدیل به مقصد جهانی گردشگری رشد چشمگیر صنعت گردشگری‌اش را تجربه کرده و در حال حاضر این صنعت موتور محرک اقتصاد لائوس محسوب می‌شود .

لائوس در جنوب ‌شرق آسیا در سال ۲۰۱۲ میزبان سه میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر بود که از رشد ۲۲ درصدی گردشگران این کشور در مقایسه با سال ۲۰۱۱ حکایت دارد .
در این شرایط کارشناسان آینده‌ پیش‌ روی صنعت گردشگری لائوس را درخشان دانسته و بر این باورند که این کشور در آینده‌ نزدیک به یکی از مقاصد گردشگری برتر قاره‌ آسیا تبدیل می‌شود .
صنعت گردشگری دومین منبع درآمد لائوس پس از صادرات محصولات کشاورزی بوده و هزاران نفر از نیروی کار این کشور در این صنعت و صنایع مرتبط گردشگری به کار اشتغال دارند .