نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فرودگاه 22 میلیارد یورویی ، هدیه ترکیه به گردشگران خارجی

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/03/08

دولت ترکیه برای بهبود سرویس‌دهی گردشگران خارجی در این کشور ، طرح ساخت سومین و بزرگترین فرودگاه بین‌المللی در شهر استانبول را به تصویب رساند .
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، دولت ترکیه روز گذشته (سه‌شنبه) با همکاری یک شرکت ترکیه‌ای پروژه ساخت سومین و بزرگترین فرودگاه بین‌المللی شهر استانبول را با هزینه تقریبی 22 میلیارد یورو ،‌ برای ارائه خدمات به 150 میلیون مسافر در سال به امضا رساندند .

این شرکت ترکیه‌ای که در رقابت با شرکت‌های خارجی و داخلی امتیاز ساخت این پروژه را کسب کرد ، ملزم شد علاوه ‌بر پرداخت مالیات سالانه احداث فرودگاه به مدت 25 سال بخشی از درآمد فرودگاه را تا 25 سال به دولت ترکیه پرداخت کند . پس از انقضای این مدت فرودگاه به مالکیت کامل دولت ترکیه در خواهد آمد .

براساس طرح اولیه ، این پروژه کار احداث فرودگاه با 4 سالن پرواز جداگانه در دو مرحله انجام خواهد شد و انتظار می‌رود در پایان عرصه نخست احداث فرودگاه‌ میلیون مسافر و با پایان یافتن مرحله دوم 150 میلیون مسافر در سال از طریق این فرودگاه جابه جا شوند .
از آنجاییکه امکان افزایش خدمات نقل و انتقال مسافران در دو فرودگاه فعلی ترکیه حتی با افزایش کارمندان امکان‌پذیر نیست ، دولت ترکیه تصمیم به احداث فرودگاه جدیدی برای ارائه خدمات به تمامی مسافران و گردشگران این کشور گرفت .