نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

با جدیدترین قطب های گردشگری جهان آشنا شوید

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1392/03/08

در وانفسای بازار آشفته اقتصاد جهانی ، همه کشورها به تکاپو افتاده اند تا منابع درآمدزا و از حیث اقتصادی مطمئن تری برای خود پیدا کنند . اما در میان قطب های مختلف تولیدزا از قرار معلوم قطب گردشگری مطمئن ترین راه درآمدزایی کشورها تشخیص داده شده است .
حالا هر کشوری تلاش دارد سهم بیشتری از این بازار نصیب خود کند . مهم نیست که کشوری دارای پیشینه و تمدن کهن باشد مثل چین یا اینکه مثل امارات متحده عربی از زمان تاسیس آن حتی نیم قرن هم نگذشته باشد .

از پارکینگ گرفته تا برج ، از موزه گرفته تا پارک ، همگی مکان هایی هستند که سرمایه های هنگفتی را به خود اختصاص داده اند تا دروازه ای برای سرریزشدن گردشگران به این مناطق شود .
به هر حال اغلب جاذبه های گردشگری کشورها برای توریست ها مقصد اصلی خواهد بود . جذابیت هایی که به همت دولت ها هر روز به آنها افزوده شده تا بازار آن همچنان پررونق باقی بماند . به گزارش خبر آنلاین به نقل از هفته نامه سیاحت و تجارت ، حالا فکر می کنید این روزها جهانگردان برای گشت و گذار کجا را انتخاب می کنند ؟

احتمالا و به طور طبیعی شاید فکر خواهید کرد که دیوار بزرگ چین ، برج ایفل ، خرابه های آتن ، یا سرزمین ماتادورها را انتخاب می کنند ، اما عجله نکنید چون بهتر است بدانید جاهایی در گوشه و کنار جهان وجود دارد که حالا جزو محبوب ترین اماکن توریستی جهان است . این مناطق را "قطب های جدید گردشگری جهان" می نامند .

برج طوفان زده : می توانید تصور کنید برج ایفل با اسید حل شود و فقط بخشی از اسکلت آن باقی بماند و تصور کنید یک چرخ و فلک عظیم پس از طوفان چه شکلی خواهد داشت .
برج جدید لندن که 110 متر ارتفاع دارد ، چنین تصویر عجیبی دارد . آنیش کاپور و سیسیل بالموند دو هنرمند معروف این برج عجیب را طراحی کرده اند که قرار است نماد مسابقات المپیک سال 2012 لندن باشد . این برج حتی قبل از تکمیل شدن ، یکی از مظاهر جدید توریستی لندن شده است .

از 10 طبقه به پایین سقوط کنید : پارک های تفریحی در سال های اخیر ، یک از اصلی ترین مراکز توجه توریست ها در آمریکا بوده است . حالا کسانی که عاشق این نوع پارک ها و شهربازی هستند ، می توانند در پارک های موسوم به «چیتاهانت» آخر هیجان را تجربه کنند !
در مرکز این پارک ، یک ترن هوایی وحشتناک قرار دارد که سرعت آن از صفر ، ناگهان به 100 کیلومتر در ساعت می رسد و شما را تا ارتفاع 40 متری بالا می برد و سپس با شیبی وحشتناک و تند به چند متری زمین برمی گرداند ! حالا تصور کنید که از بالای یک ساختمان 10 طبقه به سمت زمین رها شده اید !

موزه زیر آب کانکوی مکزیک : این موزه تنها موزه زیر آب دنیا نیست ، اما بزرگ ترین موزه زیر آب جهان محسوب می شود و نوامبر سال 2010 در فاصله پنج کیلومتری ساحل مکزیک افتتاح شد . در این موزه ها صدها مجسمه انسان به اندازه طبیعی قرار گرفته است . طی 12 ماه اخیر 750 هزار نفر با لباس غواصی به دیدن این موزه رفته اند .

احساس آلیس در سرزمین عجایب : آلکسیس مورنو ، نویسنده شناخته شده حیطه توریسم می گوید ؛ اگر واقعا می خواهید احساس «آلیس در سرزمین عجایب» را درک کنید ، حتما به شهر سویل ایتالیا بروید ، چون در استراحتگاه ساحلی انکار ناسیون این شهر ، احساس بودن در سرزمین عجایب را خواهید داشت .
این ساختمان پیچ در پیچ که سقفش شبه کندوی زنبور عسل است به یک یاز عجایب معماری جهان معروف شده است . این بنای شیری رنگ شاید شبیه یک ماهی غول آسا باشد و شاید شبیه یک قارچ محلی ، که مردم محلی آن را به خاطر شکلش ، قارچ غول آسا می نامند . در داخل این ساختمان عجیب ، یک موزه عجیب نیز در انتظار شماست .

دروازه پایتخت ، ابوظبی : دوبی ، مشهورترین شهر امارات متحده عربی و پربازدیدترین مکان این کشور است ، اما حالا ابوظبی پایتخت سیاسی این شیخ نشین با علامت بی نظیر خود ، دوبی را به چالش کشیده است . برج شیشه ای 35 طبقه ای موسوم به «دروازه پایتخت» بلندترین برج زاویه داری است که بشر تکانون ساخته است . این برج ، زاویه 18 درجه ای با زمین دارد که چهار برابر زاویه کج پیزاست و همین خصوصیت آن باعث می شود که در لابه لای آسمان خراش های دوبی به چشم بیاید .

پارکینگ دیدنی در آمریکا : فکر می کنید «پارکینگ» نمی تواند مکانی برای گردش و بازدید باشد ؟ اگر به پارکینگ «لینکلن رود» میامی آمریکا بروی نظرتان عوض می شود . در این پارکینگ ، فقط یک سقف بالای ماشینتان است و خبری از دیوار نیست و در واقع ، با تمام پارکینگ هایی که تا به حال دیده اید متفاوت است .