نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‌اندازی اینترنت وایرلس و حضور 40 راهنما در بیستون

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1390/12/24
مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون گفت: اینترنت وایرلس را در مجموعه‌ي تاریخی و ثبت جهانی‌شده‌ي بیستون راه‌اندازی کرده‌ایم. حسین راعی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران، اظهار كرد: به‌منظور استقبال از مهمانان و گردشگران نوروزی در مجموعه‌ي ثبت جهانی‌شده بیستون برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده‌ایم. یکی از این برنامه‌ها، راه‌اندازی اینترنت وایرلس در اين مجموعه است تا گردشگران و مهمانان نوروزی بتوانند به شبکه‌ي جهانی اینترنت دسترسی داشته باشند. او بيان کرد: در محل بهداری قدیمی مجموعه‌ي بیستون یک سایت اینترنتي راه‌اندازی کرده‌ایم تا اگر گردشگران و مسافران نوروزی به اینترنت نیاز داشتند، بتوانند از طریق سیستم‌هایی که در این محل وجود دارد، كار خود را انجام دهند. وي ادامه داد: برای نوروز، 40 نفر راهنمای گردشگری را به خدمت گرفته‌ایم تا به گردشگران و مهمانان نوروزی اطلاعات لازم را درباره‌ي آثار اين مجموعه بدهند. معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه گفت: در مجموعه‌ي ثبت جهانی‌شده‌ي بیستون، 28 اثر تاریخی وجود دارد که تا کنون 15 اثر در فهرست آثار ملی ثبت شده است. راعی اظهار کرد: قطعا تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا میزبان خوبی برای گردشگران و مهمانان نوروزی در تعطیلات نوروز باشیم. معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه همچنين بيان كرد: مرمت و سامان‌دهي مقبره‌ي «آل آقا» از اواخر بهمن‌ماه امسال آغاز شده است. اين پروژه با هزينه‌اي حدود 550ميليون ريال از محل اعتبارات ملي انجام مي‌شود. او با اشاره به تكميل شدن اين عمليات تا ارديبهشت‌ماه 1391، گفت: جمع‌آوري عايق فرسوده و مرطوب‌ پشت بام ‌و اجراي دوباره‌ي آن،‌ آجرفرش ‌پشت بام بنا به روش سنتي و ‌جمع‌آوري موزاييک‌ کف حياط و اجراي دوباره‌ي آن با آجر سنتي از جمله اقدامات مرمتي در اين بنا هستند. راعي با اشاره ‌به تسطيح و خاک‌برداري ضلع شرقي حياط و آماده‌سازي آن براي آجرفرش كردن، ادامه داد: ‌‌حفر و ساخت کانال ناکش براي حل معضل رطوبت صعودي در ضلع جنوبي بنا‌ و سامان‌دهي نماي اتاق سرايداري جزو برنامه‌هاي اين فاز از مرمت است. معاون ميراث فرهنگي استان کرمانشاه با يادآوري اين‌که مرمت اين بنا از سال 1384 آغاز شده است، افزود: آرامگاه يادشده از نوع آرامگاه‌هاي چهارگوش گنبدي دوره‌ي قاجار است که در سال 1385 در فهرست آثار ملي به ثبت رسيد.