نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پنج ترفند گردشگری حرفه ای

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/03/07

یک گردشگر حرفه ای باید ساده ترین و موثرترین راه ها را برای مهار طبیعت بلد باشد . این چیزی است که در دنیای گردشگران حرفه ای به آن ترفندهای گردشگری می گویند . نکته های ریز کوچکی که می توانند تفاوت های بزرگی را در سفر شما ایجاد کنند .

1- دست به سر کردن مزاحمان شبانه : اگر شما هم شب ها از حضور جانوران در کنار کمپ خود ناراحت هستید به جای آلوده کردن محیط زیست با انواع حشره کش ها و تله های مختلف ، کافی است ته ظرف غذا و روغن آنها را در چاله ای کوچک خالی کنید و روی آن را با مقداری خاک بپوشانید .

2- لباسشویی طبیعی : برای شست و شوی لباس ها در برنامه های چند روزه ، با کندن یک حفره به شکل تشت و پهن کردن یک پلاستیک ضخیم در آن ظرفی مناسب برای شست و شوی لباس ها خواهید داشت ! روشی دیگر برای شست و شوی لباس ها در برنامه های چند روزه این است که برای شستن لباس های خود ، البسه را به همراه آب و مواد شوینده داخل یک کیسه نایلونی محکم ریخته و روی کوله پشتی یا در صندوق خودرو بگذارید . به این ترتیب لباس ها تا مقصد تکان خورده و خوب تمیز می شوند !

3- پاره نشدن گره قلاب هنگام ماهیگیری : برای اینکه نخ ماهیگیری از محل گره پاره نشود و ترک نخورد ، بهترین راه خیس کردن نخ با آب دهان هنگام گره زدن است . این کار باعث خنک شدن نخ در محل گره زدن می شود .

4- بارانی ارزان و موثر : برای اینکه در هزینه های طبیعت گردی خود صرفه جویی کنید می توانید به جای خرید بارانی های گران قیمت ، یک کیسه نایلون بزرگ در ساک خود داشته باشید . مسلما وقتی باران شروع شود قدر آن را خواهید دانست . با بریدن ته و گوشه های آن جایی برای دست ها و گردن ایجاد کنید و بپوشید .

5- چرا چادرها پس از مدتی آب می دهند ؟ با اینکه شما هم مانند همه طبیعت گردان دیگر به نظافت وسایل شخصی اهمیت ویژه می دهید ، چادر خود را با مواد شوینده نشویید . بلکه بهتر است برای تمیز نگه داشتن چادر خود از محلول آب و صابون استفاده کنید . این کار باعث می شود لایه ای که مانع نفوذ آب می شود از بین نرود .