نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تخریب تصویر گردشگری ایتالیا با بستنی 64 یورویی

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/03/06

یک گروه از گردشگران بریتانیایی که از رم دیدار می‎کردند ، با درخواست 64 یورو تنها برای یک 4 بستنی دچار شوک شدید شدند . اعتراض‎ها و شکایت‎های مکرر گردشگران از تقلب و گران فروشی در ایتالیا ، مقامات گردشگری این کشور را نگران اعتبار و تصویر توریسم ایتالیا کرده است .
به گزارش روزنامه "کریردلاسرا" شکایت و اعتراض گردشگران نسبت به این قیمت عجیب و غریب سبب شعله‎ور شدن مجادله بر سر گران فروشی و تقلب بسیاری از فروشندگان و بازاریان میان تور گردان‎ها و توریست‎ها با صاحبان کسب و کار در شهر رم شده است .

"راجر بنیستر" و برادرش "استیون" و همسرانشان که قربانی این گران فروشی شده‎اند در گفتگو با همین روزنامه یادآور شدند که کافه‎ها و فروشگاه‎ها در ایتالیا اغلب دو برابر حتی سه برابر از قیمت واقعی از مشتریان پول دریافت می‎کنند تنها برای این که در آن محل میز داشته باشند در حالی که ما حتی قصد نشستن هم نداشتیم و تنها بستنی می‎خواستیم . با این حال حتی پس از دریافت این پول ، از ما تشکر هم نکردند .
بنیستر با اظهار این که این رفتارها به طور عمومی در فروشگاه‎های ایتالیا دیده می‎شود ، گفت : ما شش روز تعطیلات خود را در ایتالیا گذراندیم و نمی‎توانید باور کنید که تاکنون چقدر همه چیز را گران‎تر از قیمت واقعی خریده‎ایم . این میزان گران فروشی باور نکردنی است . نمی‎تواند عادی باشد . چه طور می‎توان باور کرد ؟

با این حال هر چند فروشندگان رمی از قبول این اعتراض‎ها به دلایل گوناگون سرباز می‎زنند ، اما مقامات رسمی در رم این رفتار با گردشگران را شرم آور خواندند و اعلام کردند این قبیل رفتارها باید متوقف شود زیرا بسیار خطرناک است و به تصویر ایتالیا آسیب می‌زند .
"ماتیو کاستانتینی" یکی از اعضای شورای شهر رم گفت : این ماجرا یک رسوایی است و باید با این رفتارها برخورد جدی شود این اولین بار نیست که اتفاقاتی از این قبیل در رم رخ می‎دهد در سال 2009 نیز رستورانی در نزدیکی "پیزا ناونا" که یکی از مشهورترین مکان‎های گردشگری است به یک زوج ژاپنی قیمت بسیار سنگینی را برای شام تحمیل کرد و آنان را مجبور کرده بود که صورتحساب 695 یورویی را بابت یک وعده غذا بپردازند .

طبق همین گزارش نام شهردار رم به دلیل بستن چند رستوران صاحب نام که قیمت‎های بالایی را به گردشگران تحمیل کرده بودند شهرت دارد . اما این قبیل سو رفتارها با گردشگران و گرانفروشی در برابر بناهای تاریخی روم نیز بسیار شایع است و هر چند بسیاری بابت این رفتارها مجازات شده‎اند اما مجازات‎های اعمال شده از سوی مقامات تاکنون تقریبا بی ‎اثر بوده است .