نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

موفقیت ترکیه در استراتژی‎های چند جانبه توریسم درمانی

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/03/06

با اجرای استراتژی‎های چند جانبه ترکیه در توسعه گردشگری درمانی و رشد چشمگیر گردشگران جویای درمان و سلامت ، این کشور در گردشگری درمانی نیز قصد دارد به یک قطب منطقه‎ای مبدل شود .
به گزارش خبرگزاری صباح مالزی ، ترکیه به عنوان یک مرکز منطقه‎ای با طیف وسیعی از امکانات و تسهیلات بهداشتی و نیز با توجه به فعالیت بیمارستان‎های معتبر در سطح بین‎المللی که در سال‎های گذشته احداث شده ، اکنون شاهد سفر گروه‎های بزرگی از گردشگران خارجی است که برای دستیابی به گزینه‎های درمانی ارزان‎تر در طیف وسیعی از بیماری‎ها به این کشور سفر می‎کنند .

در نتیجه حضور گروه‎های بزرگ گردشگران خارجی جویای سلامت به ترکیه طی 4 سال گذشته ، سه برابر شده است . طبق همین گزارش تعداد گردشگران درمان و سلامت در ترکیه در سال 2012 به بیش از 250 هزار نفر رسید .
این رقم در مقایسه با جذب 74 هزار گردشگر در سال 2008 رقم بزرگی است که سبب شده ترکیه را در ردیف 10 مقصد برتر گردشگری سلامت قرار دهد .

این در حالی است که طبق گزارش وزیر بهداشت ترکیه ، این کشور در نظر دارد تعداد گردشگران درمانی را تا سال 2015 به بیش از 500 هزار نفر و تا سال 2023 به بیش از 2 میلیون نفر افزایش دهد .
ترکیه در سال‎های اخیر در زمینه گردشگری سلامت نوعی استراتژی چند جانبه را برای جذب حداکثر گردشگران خارجی در پیش گرفته است . این استراتژی چند جانبه شامل ایجاد امکانات در زمینه چشمه‎های آب معدنی با خواص درمانی برای سالمندان و افراد دچار ناتوانی‎های حرکتی و جسمی است .
تامین و ارائه خدمات و مراقبت‎های بهداشت دهان و دندان ، چشم پزشکی و انواع جراحی‎های ارتوپدی ، پلاستیک و دیگر شاخه‎های درمانی نیز از دیگر بخش‎های درمانی در استراتژی توسعه توریسم سلامت ترکیه است .

این کشور برای کسانی که در جستجوی درمان‎های طب جایگزین هستند نیز متدهای مختلفی همانند ایجاد 1600 چشمه آب گرم در کشور ایجاد کرده است که به دلیل آثار درمانی و نتایج شفابخش شناخته شده‌اند .
ترکیه در نظر دارد با ایجاد مناطق و مراکز درمانی معاف از مالیات به ویژه خدمات ارزان‎تری را ارائه دهد تا از این طریق گردشگران بیشتری را به کشور جذب کند .

طبق آمارهای موجود بیماران و گردشگران سلامت ترکیه عمدتا از کشورهای آلمان ، روسیه ، آذربایجان ، هلند ، عراق و فرانسه هستند که بالاترین بازار توریسم درمانی ترکیه را تشکیل می‎دهند . گردشگرانی نیز از کشورهای اکراین ، بلغارستان ، قزاقستان ، رومانی و نیز گردشگرانی از کشور لیبی با درصد کمتری با هدف دریافت کمک‎ها و خدمات درمانی به ترکیه سفر می‎کنند .