نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفر به سوئیس ایران

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1392/03/06

کوهرنگ ، کوهرنگ در شمال غربی استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است و از زیباترین و خوش آب و هواترین مناطق این استان محسوب می شود . پیست اسکی چلگرد در این شهر قرار دارد که یکی از مراکز اسکی معروف کشور است . پیست چلگرد در دامنه کوه کارکنان چلگرد ، مرکز کوهرنگ ، قرار دارد و سالانه میزبان خیل عظیمی از ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش اسکی است .

فارسان ، فارسان یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری و بخشی از پیکره پر جاذبه ایران زمین است که دارای ویژگی ها و  قابلیت های کم نظیری است . فارسان ، مهم ترین کانون شهری در قلمرو سردسیر عشایر هفت لنگ بختیاری است و ییلاق عشایر بختیاری محسوب می شود . در زمان حکومت آل بویه این شهر مرکز فرماندهی حکام بود که هنوز قلعه هایی به نشانه اقتدار و سلطه خوانین در منطقه از آن زمان باقی مانده است . یکی از دیدنی های جالب منطقه فارسان ، کوچ طوایفی از ایل بختیاری است . تماشای کوچ عشایر و نقل مکان چندین ایل با کلیه مایملک با چهار پایان و مراسم حین این تغییر محل ، بسیار دیدنی است .

اردل ، اردل در فاصله 86 کیلومتری بروجن و 95 کیلومتری جنوب غربی شهرکرد ، در مسیر جاده ارتباطی استان خوزستان به استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد .
در میان ایلات و عشایری که در مناطق اطراف این شهرستان زندگی می کنند ، صنایع دستی رواج زیادی دارد که از آن جمله می توان به بافت انواع قالی های محلی ، گلیم ، جاجیم ، چوقای محلی ، پشتی ، خورجین ، سیاه چادر ، نمکدان و سفره آردی اشاره کرد .

پیر غار و کتیبه های تاریخی اش ، در 32 کیلومتری شهرکرد ، به شهرستانی به نام فارسان می رسید ، پنج کیلومتر مانده به فارسان ، روستایی به نام ده چشمه وجود دارد . در این روستا مجموعه طبیعی - تاریخی پیر غار با چشمه های پر آبی که دو کتیبه تاریخی را فرا گرفته ، در جلوه گری می کند . آب همچون دانه های مروارید از این چشمه سرازیر و آبشاری بلند از آن ساخته است .
در این مکان طبیعی دو کتیبه تاریخی که قسمتی از حوادث دوران مشروطیت را نقل می کند بر صخره سنگ ها حک شده است . قبل از رسیدن به فارسان در یک سه راهی ، تنها 15 کیلومتر راه را به سوی شهر جونقان طی کنید ، تا به این مکان برسید .