نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جریمه سنگین برای هواپیمایی قطری با شکایت یک مسافر استرالیایی

یک مسافر استرالیایی از شرکت هوایی قطر ایرویز پس از گذشت دو سال که از سفرش با این شرکت می‎گذرد ، خواستار دریافت غرامت بابت آسیب‎های جسمی و روحی ناشی از برخورد با میز چرخدار این شرکت شده است .
این مسافر استرالیایی شکایت کرده ‎است که در جریان سفر با این هواپیمای این شرکت ، و برخورد با میز چرخدار و بی دقتی مهماندار ، دچار آسیب جسمی و روانی مزمن شده است . شکایت این مرد که خواستار دریافت غرامت شده ، جدیدترین مورد از رشته شکایت و اقدامات قانونی است که بر علیه شرکت‎های حمل و نقل هوایی بین‎المللی در سال گذشته رخ داده و همه این موارد شکایت از بدرفتاری با مشتریان توسط کارکنان زمینی و خدمه هوایی است .

"جان کاراتزفریز" مسافر استرالیایی که این پرونده را بر علیه شرکت هواپیمایی قطر ارائه کرده ، مدعی است که در جریان برخورد با مامور نظافت در طول راهرو حین پرواز در مسیر دوحه به ملبورن در اوت 2011 دچار مشکلات مزمن جسمی شده ‎است .
وی ادعا کرده است که در نتیجه این برخورد و عوارض آن ، همچنان از درد و حساسیت و نیزمحدودیت‎های حرکتی در ناحیه زانوی چپ خود رنج می‎برد . او مدعی شده که هر چند قبلا دچار آرتروز بوده ، اما با این حادثه وضعیت جسمیش بدتر شده‎ است . او همچنین در پرونده‎ای که در یک دادگاه عالی در ویکتوریا ایجاد شده ، ادعا کرده ‌ا‎ست که مشکلات حرکتی و درد جسمی ، سبب ناراحتی و رنج روانی ناشی از افسردگی و اضطراب نیز شده ‎است .