امروز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶22 August 2017
جستجوی سفربانک
های جیمبو، بلیط آنلاین هواپیما
close
اخبار آژانس ها >

جریمه سنگین برای هواپیمایی قطری با شکایت یک مسافر استرالیایی

جریمه سنگین برای هواپیمایی قطری با شکایت یک مسافر استرالیایی
343 : تعداد بازدید
: تیتر خبر
1392/03/05
: تاریخ

یک مسافر استرالیایی از شرکت هوایی قطر ایرویز پس از گذشت دو سال که از سفرش با این شرکت می‎گذرد ، خواستار دریافت غرامت بابت آسیب‎های جسمی و روحی ناشی از برخورد با میز چرخدار این شرکت شده است .
این مسافر استرالیایی شکایت کرده ‎است که در جریان سفر با این هواپیمای این شرکت ، و برخورد با میز چرخدار و بی دقتی مهماندار ، دچار آسیب جسمی و روانی مزمن شده است . شکایت این مرد که خواستار دریافت غرامت شده ، جدیدترین مورد از رشته شکایت و اقدامات قانونی است که بر علیه شرکت‎های حمل و نقل هوایی بین‎المللی در سال گذشته رخ داده و همه این موارد شکایت از بدرفتاری با مشتریان توسط کارکنان زمینی و خدمه هوایی است .

"جان کاراتزفریز" مسافر استرالیایی که این پرونده را بر علیه شرکت هواپیمایی قطر ارائه کرده ، مدعی است که در جریان برخورد با مامور نظافت در طول راهرو حین پرواز در مسیر دوحه به ملبورن در اوت 2011 دچار مشکلات مزمن جسمی شده ‎است .
وی ادعا کرده است که در نتیجه این برخورد و عوارض آن ، همچنان از درد و حساسیت و نیزمحدودیت‎های حرکتی در ناحیه زانوی چپ خود رنج می‎برد . او مدعی شده که هر چند قبلا دچار آرتروز بوده ، اما با این حادثه وضعیت جسمیش بدتر شده‎ است . او همچنین در پرونده‎ای که در یک دادگاه عالی در ویکتوریا ایجاد شده ، ادعا کرده ‌ا‎ست که مشکلات حرکتی و درد جسمی ، سبب ناراحتی و رنج روانی ناشی از افسردگی و اضطراب نیز شده ‎است .

گالری

نظر شما

نام و نام خانوادگی :

ایمیل :

  نشان داده نخواهد شد

نظرات :

تبلیغات در سفربانک
پیگیری سفر ارزان
شماره همراه: شماره پیگیری:
ثبت نام / لاگین بلیط های چارتری
نام و نام خانوادگی: ایمیل: شماره همراه: