نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یونان در رقابت با ترکیه ، کشتی‎های ترک را آزار و تهدید می‌کند

به گزارش سفر نیوز ، یونان با تهدید و دستگیری صاحبان کشتی‎های ترک ، آنان را از حمل توریست‎های خارجی به جزیره‎های یونانی محروم کرد .
آژانس مسافرتی ترکیه با اعلام این مطلب یادآور شد که اقدام مقامات کشتی‌رانی یونان در منع فعالیت کشتی‎های ترکیه برای حمل و نقل مسافران به جزیره‎های یونانی برخلاف مقررات جهانی و بین‎المللی در زمینه حق آزادی سفر است .

"تیار توگای" معاون رییس دفتر آژانس گردشگری "یسیل مرمره" با اعلام این مطلب یادآور شد که با این اقدام یونان ، در واقع آزادی سفر گردشگران برای سفر به ترکیه از طریق کشتی‎های ترکیه که در مسیر آب‎های آزاد بین‎المللی تردد می‎کنند ، سلب شده است .
طبق همین گزارش هفته گذشته مقامات یونان کاپیتان‎های چند کشتی ترک را به جرم بازگرداندن گردشگرانی که از جزیره‎های یونانی قصد سفر به ترکیه داشتند ، دستگیر کردند . همچنین یک کشتی ترک دیگر را نیز به دلیل مشابهی برای مدت 48 ساعت در توقیف نگاه داشتند .

از دیگر سو مقامات گردشگری یونان در جزیره "ردوس" یونان طی بیانیه‎ای رسمی به موسسات تورگردانی اروپا از آن‎ها خواسته‎اند از همکاری با کشتی‎های ترکیه خودداری کنند .
به گفته توگای این بیانیه در رسانه‎های خبری بین‎المللی منتشر شده است ، همراه با ذکر این نکته که اقدام یونان در واقع نوعی مانع تراشی بر سر فعالیت کشتی‎های ترک برای حمل و نقل گردشگران از جزیره‎های یونانی و رفتاری کاملا خودسرانه است .

به گفته وی این اقدام یونان هفته گذشته و زمانی که مقامات یونان کشتی‎های ترکیه را با تهدید به حمله از مسیرهای آبی دور کردند ، به اوج رسید .
این در حالی است که کشتی‎های یونانی در منطقه تنا یک روز در هفته حدفاصل جزیره "رودس" و مرمره رفت و آمد می‎کنند در حالی که کشتی‎های ترک تمام هفته فعال هستند .
به گفته توگای یونان در روزهای اخیر همچنین در مدخل ورودی جزیره‎ها از کشتی ها درخواست ویزا کرده‎اند .