نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگری روسیه قربانی تصویر منفی این کشور در جهان

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1392/03/04

بازار جهانی سفر طی گزارشی که در پی برگزاری کنفرانس چشم اندازها در مسکو برگزار شد ، اعلام کرد که تصویر منفی روسیه در میان دیگر کشورهای جهان ، مانع بزرگی بر سر تحقق پتانسیل گردشگری این کشور برای جذب توریست خارجی به ویژه از کشورهای غربی ، اروپا و امریکاست .
طبق بررسی‎های منتشر شده از سوی موسسه بین‎المللی "یورو مونیتور" گردشگران خارجی روسیه در سال 2012 به بیش از 26 میلیون گردشگر رسید .

با این همه روسیه همچنان از این نظر وابسته به بازار کشورهای همسایه خود است و از این رو این کشور به شدت نیازمند جلب توجه سیل گردشگرانی است که از بازارهای غربی ، اروپا و امریکا به مقصدهای مختلف گردشگری روانه می‎شوند .
این گزارش تاکید کرده است که مشکل روسیه در جذب گردشگران ثروتمند غربی عمدتا به دلیل تصویر منفی و ناخوشایند این کشور در کشورها و بازارهای غربی است . زیرا روسیه اساسا در زمینه‎هایی چون زیرساخت‎های ارتباطی ، امنیت و سلطه دیوانسالاری شدید در صدور ویزا و همچنین از نظر خدمات عمومی گردشگری به طور کلی ، شهرت بد و ناخوشایندی در میان گروه‎ گردشگران در کشورهای غربی دارد .

طبق همین گزارش ، در حال حاضر ، کشورهای همسایه ، اوزبکستان ، قراقستان و اوکراین ، تقریبا بیش از نیمی از گردشگران این کشور را تامین می‎کنند در حالی که این کشورها مجموعا در حدود 2 تا 3 میلیون و حداکثر 6 میلیون نفر را در سال ، به این کشور می‎فرستند .
طبق پیش بینی‎های انجام شده ، برای سال‎های 2012 تا 2017 این کشور شاهد سقوط کوتاه مدتی تقریبا حدود 1 میلیون نفر در سال خواهد بود . با این حال تعداد گردشگران چینی در این کشور به بیش از 1 میلیون نفر تا سال 2017 خواهد رسید که به نظر می رسد تا حدی این کاهش را جبران کند . با این حال گردشگری روسیه برای توسعه و به فعالیت در آوردن تمام امکانات گردشگری خود ، ناگزیر است رضایت و توجه گردشگران ثروتمند غربی را جلب کند .