نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سقوط دوباره برای گردشگری تونس

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1392/03/01

گردشگری تونس که پس از گذشت دو سال از حوادث موسوم به بهار عرب تا حدی در روند بهبود قرار گرفته بود ، با بروز ترور و ناآرامی‎های پس از آن ، با سقوط 7.5 درصدی مواجه شد .
به گزارش رویترز درآمد گردشگری تونس که مهم‎ترین منبع درآمد و ارز خارجی در این کشور است ، در دوره بهبود پس از دوران بلند بحران ، دوباره دچار سقوط شد .

طبق همین گزارش اقتصاد تونس در سال گذشته از رشد 3.6 درصدی برخوردار شد که عمدتا ناشی از رشد و بهبود اوضاع در صنعت گردشگری این کشور بود اما آمارها خبر از تنزل و کندی این روند در سال 2013 می دهند .
طبق همین گزارش میزان درآمد گردشگری تونس در چهار ماه نخست سال 2013 نسبت به مدت مشابه در سال قبل ، به شدت کاهش یافته است . این میزان کاهش عمدتا پس از تروز یک سیاستمدار تونسی در این کشور رخ داده است .

تونس در چهار ماه نخست امسال مجموعا 850 هزار گردشگر خارجی جذب کرد که بیش از نیمی از آن‎ها از کشور لیبی بودند . در سال 2012 درآمد گردشگری این کشور به بیش از 2.1 میلیارد دلار رسید که برابر با رشد 30 درصدی نسبت به سال پیش از آن بود .
درآمد گردشگری تونس که یکی از بزگترین منابع درآمد مالی این کشور است ، مجموعا در چهار ماه نخست امسال 412 میلیون دلار برآورد شده که از ماه فوریه با تشدید ناآرامی‎ها کاهش یافته است .

هر چند برخلاف مصر این ناآرامی‎ها ، نخستین مورد ناآرامی پس از برکناری "بن علی" در دو سال پیش بود ، با این حال اثر محسوسی بر درآمد گردشگری این کشور داشته است . صنعتی که سخت می‎کوشد خود را در مسیر بهبود قرار دهد .
دولت اسلام گرای جدید در تونس ، در ماه‎های گذشته تلاش شدیدی را برای برقراری نظم و امنیت به خرج داده است تا مانع از تخریب چهره گردشگری کشور شود . صنعتی که عمدتا متکی به جذب گردشگران غربی است که از دو سال پیش تاکنون همچنان از سفر به تونس بیمناک هستند .