نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نگرانی‎ها از ادامه روند کاهش در توریسم سنگاپور

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1392/03/01

در راستای ادامه روند نزولی و شواهد اعلام شده از سوی مقامات گردشگری سنگاپور و در صورتی که اقدام مناسب و به هنگام صورت نگیرد ، گردشگری این کشور در دهه آینده ، بیش از 50 درصد کاهش خواهد یافت .
به گزارش "دی افریکا" این تحولات ناشی از تشدید رقابت‎ها در کشورهای منطقه است که سبب شده تمام بازیگران گردشگری در این منطقه از جنوب آسیا بازارهای واحدی را همگی با هم در یک زمان واحد هدف قرار دهند .

وزیر کشور سنگاپور در همین راستا یادآور شد که گزارش‎های رسمی حاکی از آن است که رشد گردشگران خارجی در سال‎های پیش رو برابر با 3 تا 4 درصد در سال باشد که در نتیجه میزان افزایش پول خرج شده توسط گردشگران در این کشور نیز در دهه آینده ، تنها حدود 4-6 درصد خواهد بود .
این رقم نشانگر کاهش بسیار چشمگیری در مقایسه با دوره مشابه حد فاصل 2002 و 2012 است که طی این دوره ، تعداد گردشگران خارجی در کشور هر سال برابر با 6.6 درصد بوده و میزان رشد درآمد مالی حاصل از گردشگری نیز هر سال 10 درصد افزایش داشته است .

طبق نظر کارشناسان این میزان رشد در سال‎های گذشته همزمان با بهره برداری از برخی طرح‎های کلیدی در کشور همانند مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک در سنگاپور بوده است .
در سال 2012 تقریبا 14.4 میلیون گردشگر از سنگاپور دیدن کردند . این میزان برابر با 9 درصد رشد نسبت به سال پیش از آن است . میزان پول خرج شده توسط گردشگران نیز حدود 23 میلیارد دلار بوده که برابر با 3 درصد کاهش نسبت به 23.3 میلیارد دلار در سال پیش از آن است .
طبق همین بررسی‎ها درآمد گردشگری در سنگاپور احتمالا در سال جاری نیز رشد اندکی حدود 3.2 تا 6.5 درصد خواهد داشت .