نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تالاب زیبای هشیلان

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1392/02/31

این تالاب محلی برای استراحت موقتی پرندگان مهاجر ، نقشی موثر در تغذیه آبهای زیرزمینی و فراهم كردن محیطی مناسب برای رشد گونه های خاص گیاهی و آب و هوا استان دارد . حیات پرندگان كنار آبزی وابسته به اکوسیستم موجود منطقه است و آبزیان دیگر نیز که شامل ماهی ها و لاک پشتها و دیگر موجودات است در معرض نابودی قرار دارند .

در این تالاب حدود یک 110جزیره بزرگ و کوچک با مساحت تقریبی یک صد متر مربع تا یک هکتار وجود دارد و حدود سه درصد مساحت تالاب را تشکیل می دهند . در این جزایر به تناسب شرایط خاص ، گونه های گیاهی و جانوری شکل گرفته است .

پوشش گیاهی سطح تالاب علفی است و بعضا به صورت گیاهان آبزی در داخل آب و غیرآبزی در جزایر مستقر شده است . پوشش گیاهی این تالاب شامل گونه های بید به صورت پراکنده و بسیار اندک و گونه های علفی چون سیم واش ، نیلوفر آبی ، عدسک آبی ، بزواش و ... است .

در داخل و حاشیه تالاب علاوه بر راسته جوندگان از خانواده موش ها ، پستاندارانی چون گرگ ، روباه ، خرگوش ، شغال و گربه وحشی نیز زندگی می کنند . ارتفاعات خورین واقع در شمال و شمال غرب تالاب ، زیستگاه مناسبی جهت بز وحشی است .
"تشی" نیز از جانوران دیگری است که در این ارتفاعات مشاهده می شود ؛ همچنین تعداد زیادی مار و لاک پشت نیز در این تالاب وجود دارند .